НОВИНИ с. Святопетрiвське

Планы по развитию села, обсуждение событий
старожил
Andrey_BH_5V
Сообщений: 259
БХ 5В
2558 дней назад
6head:
З ким з депутатів Ви спілкувалися з приводу питання затвердження тарифів?
Спілкуватись? Чи є в цьому резон? Є вимоги ЛЮДЕЙ, які складені, у письмовій формі, є письмові звернення до КС і сільради. Є питання, - вирішуйте.
Усі вимоги повністю ігноруються усіма сторонами. А за останнім - сільрада відсторонилася з таким текстом: "Це Ваша проблема, мешканців, з КС - ми яким боком?" (це неодноразово чули люди) А ще представники депутатського корпусу доніс який я, дословно, "Урод, неадекват, придурок" (і це також чули люди), - бо їм до голови не може досі дійти як може депутат без досвіду захищати інтереси людей.
Навіть більше - на останній сессії голова закликав зібрати людей і почути їх. Я приклав максимум зусиль, щоб за 2 дні зібрати велику кількість (я так рахую) людей. Вибачте, але, коли говорить голова, що для зустрічі з КС Вам, Андрій Васильович, виділений клуб, я запрошую усіх, та коли приходимо, а клуб зайнятий, - то це принаймі неввічливо по відношенню до себе (голова має держати слово). То нічого - ми сідаємо у кафе и починаємо доносити інформацію лише до голови ЖКП, і чекаємо присутності представників КС (не з'явився і на листи не відповідає). То який конструктивний діалог може получитись, якщо ми б'ємося у двері, а нам звідти жодної ознаки (попереднього разу хоть закидували перевищенням повноваженнь, або відправкою мене на три букви).
Тиждень шукали (не тільки я) директора КС для діалогу, та все марно.
Написані мною листи до КС і до сільради, - відповіді відсутні.
Вибачте, може щось не так, але колуарні ігри, або устні домовленності я не зможу прикласти до звіту перед виборцями.
6head, Може підскажете, до якого органу надіслати листа, щоб сільрада та КС увійшли в правову площину? (в Законі є згадка про генеральну прокуратуру, - можу напроситись на прийом до Луценка, якшо потрібно)
Редактировалось: 1 раз (Последний: 15 июня 2016 в 13:48)
старожил
Andrey_BH_5V
Сообщений: 259
БХ 5В
2558 дней назад
я лише закликаю раду припинити протидіяти людям. Задавати вопроси підприємцям (хоча б один - коли ви виконаєте вимоги?), а не задави 10 питаннь своїм виборцям з галасом та неадекватними (щодо депутатської дічльності) діями.
В мене багато питаннь, та зокрема: чому, коли я звертаюсь до місцевого органу влади, - він не вбачає порушеннь, а на руках у мене зовсім протилежне заключення?
чому я закликаю не вести протидію до людей та вони не чують? (хоча іменем України суд підтверджує протизаконні дії ради)
Так склалось що, сільрада рахує, -"наші проблеми", - це наші, бо в них є більш важливі питання (це теж не я придумав, та люди можуть підтвердити).Добавлено спустя 10 минутБагато хто просив програму "Турбота" Свтопетрівської сільскої ради.
Ось посилання: https://drive.google.com/folderview?id=0B7lRL5yLc__LdlZNenhNczlja2s&usp=sharing
старожил
Andrey_BH_5V
Сообщений: 259
БХ 5В
2558 дней назад
6head, ось наші "захмарні" те, що ми вважємо за необхідне, і які, так важко, виконати зі сторони КС.
https://drive.google.com/folderview?id=0B7lRL5yLc__LZ3lwZkEwOWJaRWc&usp=sharing

Складається ситуація, що ми знов залишимся сам на сам. Балакай не балакай, - не чують обидві сторони. Тому остається писати, щоб це використовувати, як стрибок далі.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 15 июня 2016 в 14:41)
бывалый
6head
Сообщений: 35
Тепличная 38
2612 дней назад
Олег:

6head, законом на сільраду покладено обов"язок затверджувати тарифи на житлово-комунальні послуги. Як Ви думаєте, що мають зробити депутати Святопетрівської сільради, які колективно представляють цей орган місцевого самоврядування, щоб належним чином виконати свою функцію?
Покладено обов'язок затверджувати - вони затверджують. Згода сплачувати за послуги, що надаються - тут вже пролунала. Отже, питання в ціні послуг. Аби зменшити ціну - треба розібратись - як вона складається, і які складові можна зменшити. Так от я бачу, що поки що ніхто з цим не розібрався. Всі тільки пишуть - там нічого не зрозуміло, нам ніхто не відповів, і не роз'яснив. Я так розумію, що в першу чергу в утворенні тарифів мають розібратися ваші депутати (у вас їх троє в ПК). А далі - донести свою аргументовану думку про несправедливі тарифи до решти депутатів (їх у сільраді 22). І, принаймні 3 ваших, плюс ще 9 інших депутатів мають проголосувати на сесії відповідне рішення. Але пан Животовський не вважає за доцільне спілкуватися з іншими депутатами.
Раціональним своїм розумом я за те, аби тарифи на обслуговування ЖК "ПК" узгоджували і затверджували самі мешканці ПК, або ті три народні висуванці, що у вас є, безпосередньо з КС. Бо решти мешканців села ця справа не стосується. Але закон вимагає робити це всією сільрадою.
Шановні, ви чекаєте, що депутати, які НЕ живуть разом з вами в одному ЖК, і НЕ сплачують по вашим тарифам (а сплачують іншим організаціям по іншим тарифам) будуть робити щось за вас? Що вони вам щось винні?
Слава Україні!
старожил
Irisha
Сообщений: 4540
ТШ 4
1845 дней назад
6head:
Покладено обов'язок затверджувати - вони затверджують.
да, но прежде, чем утвердить, комиссия по ЖКХ должна проверить их экономическую обоснованностьДобавлено спустя 3 минуты
6head:
Бо решти мешканців села ця справа не стосується.
т.е утверждать тарифы по обслуживанию двух 9-этажек должны все и вникать должны все, а тарифы по ПК - это головная боль только ПК?... вот и Вы, 6head, разделили жителей Святопетровского на 2 категории
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1028 дней назад
6head:
А далі - донести свою аргументовану думку про несправедливі тарифи до решти депутатів (їх у сільраді 22).
А как они могут это сделать, если детализацию КС никому ни разу не предоставил?

Скажите, 6head, если завтра КП Петровское принесет на заседание совета бумажку с цифрой 10грн. для жителей села, депутаты не будут требовать от этого самого КП Петровское детализацию???Добавлено спустя 1 минутуили просто подпишете?
старожил
Irisha
Сообщений: 4540
ТШ 4
1845 дней назад
6head:
Що вони вам щось винні?
все 22 депутата и голова сельсовета тоже -это избранники всієї громади с. Святопетрівське., и кто-то , а депутаты точно не должны делить жителей села на своих и понаехавших
кроме того, вы все забываете о том, что к следующим выборам численность жителей ПК станет большей, чем сейчас численность жителей села, не принадлежащих к ПК... И у нас живут не бабушки и дедушки, которые Антошеньку помнят маленьким мальчиком, а в основном молодые люди,которые в большинстве своем имеют не по одному высшему образованию, и мыслят все эти люди немного другими категориями
Редактировалось: 2 раза (Последний: 15 июня 2016 в 14:54)
старожил
Олег
Сообщений: 296
ТШ 1
1018 дней назад
6head:

Покладено обов'язок затверджувати - вони затверджують. Згода сплачувати за послуги, що надаються - тут вже пролунала. Отже, питання в ціні послуг. Аби зменшити ціну - треба розібратись - як вона складається, і які складові можна зменшити. Так от я бачу, що поки що ніхто з цим не розібрався. Всі тільки пишуть - там нічого не зрозуміло, нам ніхто не відповів, і не роз'яснив. Я так розумію, що в першу чергу в утворенні тарифів мають розібратися ваші депутати (у вас їх троє в ПК). А далі - донести свою аргументовану думку про несправедливі тарифи до решти депутатів (їх у сільраді 22). І, принаймні 3 ваших, плюс ще 9 інших депутатів мають проголосувати на сесії відповідне рішення. Але пан Животовський не вважає за доцільне спілкуватися з іншими депутатами.
Раціональним своїм розумом я за те, аби тарифи на обслуговування ЖК "ПК" узгоджували і затверджували самі мешканці ПК, або ті три народні висуванці, що у вас є, безпосередньо з КС. Бо решти мешканців села ця справа не стосується. Але закон вимагає робити це всією сільрадою.
Шановні, ви чекаєте, що депутати, які НЕ живуть разом з вами в одному ЖК, і НЕ сплачують по вашим тарифам (а сплачують іншим організаціям по іншим тарифам) будуть робити щось за вас? Що вони вам щось винні?

Проблема в тому, що і вчора, і раніше депутати сільради погоджували тарифи в автоматичному режимі, без детального аналізу числових показників наданих розрахунків та їх відповідності постанові КМУ № 869 від 01.06.2011 р. "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги". Чомусь підходять до цього питання формально, дружно піднімаючи руки.

Спрощено це виглядає так: якщо сільраді надати розрахунок за формулою 2+2=10, депутати з радістю погодять тариф у розмірі 10 гривень. Бо розрахунок же є!

Ніхто не буде аналізувати, чи правильно здійснені розрахунки. Ось в чому проблема! Якщо через місяць їм принесуть розрахунки не на 5,7 грн./м2, а на 10, вони його всліпу будуть погоджувати. При цьому так само, як і вчора, говоритимуть, що нічого не можуть вдіяти.
Посетитель
martusy
Сообщений: 9
2567 дней назад
6head:
Шановні, ви чекаєте, що депутати, які НЕ живуть разом з вами в одному ЖК, і НЕ сплачують по вашим тарифам (а сплачують іншим організаціям по іншим тарифам) будуть робити щось за вас? Що вони вам щось винні?
Ну дуже цікаве логічне міркування... Тоді я взагалі не розумію ДЛЯ ЧОГО НАМ ЦІ ДЕПУТАТИ?
6head:
. Але пан Животовський не вважає за доцільне спілкуватися з іншими депутатами.
А яким чином можно спілкуватися з ними - судячи по поведінці та прийнятим рішенням це розмова глугохо з німим!!!
6head:
Бо решти мешканців села ця справа не стосується
І напевно сама невдячна справа ділити нас, невже ви не розімієте, що з часом нас святопетроквартальців буде більшість і рахуватися з нашою дкмкою вас заставить саме життя!!!
старожил
Andrey_BH_5V
Сообщений: 259
БХ 5В
2558 дней назад
6head:
Але пан Животовський не вважає за доцільне спілкуватися з іншими депутатами.
Це Ваше, вважаю, помилковий, висновок.

Прийти, посидіть на лавочці, та піти ні з чим (як це було кожного разу з різними депутатами), - це доцільне спілкування? Спілкування над чим? якщо в нас немає того над чим вести діалог?
Ці ж самі депутати одразу запитують: "Що конкретно?" Але це, конкретне, відсутнє. То якшо немає над чим працювати, - мені все одно потрібно впусту свій час затрачати? Добре, а як бути з іншими проблемами? Адже я не звик казати: "Я займався КС, тому до вас у мене не було діла?" На написання листа, нажаль, я витрачаю від 1,5 до 3-ьох годин (в іншому випадку мені відписуються аби відписатись). Листів я, буває, пишу по 5 в день в різні інстанції по різним питанням.

Конструктив це тоді, коли є письмове звернення та вимоги. Не можете виконати, - донесіть до відома причини. (це не важко)
Констурктив, це коли є розрахунки, які опрацьовує коміссія, та за доратчим голосом інші депутати.

А посидіть просто на лавочці та прочекати директора КС, коли його шукають безрезультатно (у тому числі и Вами згадані депутати), - то як бути з іншими питаннями?

Я задав Вам питання, - чи можете надати відповідь?
Редактировалось: 1 раз (Последний: 15 июня 2016 в 15:50)
старожил
Andrey_BH_5V
Сообщений: 259
БХ 5В
2558 дней назад
6head:
Шановні, ви чекаєте, що депутати, які НЕ живуть разом з вами в одному ЖК, і НЕ сплачують по вашим тарифам (а сплачують іншим організаціям по іншим тарифам) будуть робити щось за вас? Що вони вам щось винні?

Дивно, але я приймаю участь у житті села, і мені не все одно що відбувається з іншими районами. (чи, потрібно брати приклад з інших?) Принаймі наші мешканці теж цікавляться, що відбувається за межами кварталу, і не є доцільним відповідь: "Та мені все одно, що там відбувається..." Поправте мене, якшо я не правий.

Нагадаю, що збори, зустрічі і так далі я робив виключно з позиції голови сільради на попередній сесії. Сказав зібрати людей, - зібрав (я запрошував ще одного з чотирьох депутатів, - він не з'явився). Сказав зібратися у клубі з КС і представниками сільради, - зібралися. Сформовані чіткі вимоги/пропозиції? - сформовані. Були спроби поговорити, та домовитися з КС (за участі інших депутатів)? - були. Листи усі написані, кожному на стіл положені.

Мешканці, шо ще я не зробив? Щоб я знав на майбутнє. Відкритий до критики.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 15 июня 2016 в 16:17)
Посетитель
martusy
Сообщений: 9
2567 дней назад
Andrey_BH_5V:
Мешканці, шо ще я не зробив? Щоб я знав на майбутнє. Відкритий до критики.
Андрій, на жаль, я думаю така поведінка голови та місцевих депутатів - роками прийнята практика!!! Якщо б депутати та голова думали та переживали за розвиток села, його благоустрій, переживали та вирішували проблеми мешканців села, напевно їм би ціни не було б. Але, реалії нашого життя такові, що реальні проблеми мешканців - ЦЕ ВИКЛЮЧНО ЇХ ПРОБЛЕМИ!!! ЦЕ АБСОЛЮТНО НІКОГО НЕ ЦІКАВИТЬ!!! От так ми і голосуємо!!! До речі, а де наші решта депутатів? Мовчать? А карати себе особисто - не варто, особисто я звертаюсь до Вас з проханням - ПРОДОВЖУВАТИ НАШУ ( хочу вірити НАШУ ) БОРОТЬБУ! Дякую!!!
бывалый
Alex62
Сообщений: 32
ЛУ 4б
2324 дня назад
Чому за справедливі тарифи ПК бореться тільки один НАШ ДЕПУТАТ, а де ще два?
старожил
SimKa
Сообщений: 112
2582 дня назад
Алекс, даже не два, а целых три депутата у нас есть по ПК, третий только здесь не проживает, но церковь напротив ПК строит. Но зачем же им голову нашими проблемами забивать?
Только я знаю свою историю. Только я могу судить себя, критиковать и аплодировать.
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
844 дня назад
SimKa, у нас вроде три от ПК, а церковь строит местный батюшка, разве не так?
старожил
SimKa
Сообщений: 112
2582 дня назад
Местный батюшка, он же депутат, и если я не ошибаюсь,его округ захватывает и ПК.
Только я знаю свою историю. Только я могу судить себя, критиковать и аплодировать.
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1028 дней назад
Alex62:
Чому за справедливі тарифи ПК бореться тільки один НАШ ДЕПУТАТ, а де ще два?
конкуренция, знаете ли))) простите за черный юмор, конечно...

сложилось впечатление... поначалу позитивное (после диалога-монолога 6head у нас тут на форуме), что с нами хотят считаться и общаться, но...
потом после постов форумчан и жителей ПК как-то ФСЕ сдулось от того же 6head и перешло в русло "наши депутаты вашему ПК (читаем - жителям ПК) ничего не должны"... (6head - сорри, но Вы сами так написали)

Тогда тупорылый вопрос...

Говорите есть жители села и жители ПК? (прописка у всех, кто прописан, правда, с. Петровское или с. Святопетровское...) Ну тогда надо, наверное на более высшем уровне решать - может, жителям ПК выразить свое ФЕ местной сельрадой и ее депутатам?
Ибо на вполне смертных жителей ЖК ПК всем начХать?
Редактировалось: 2 раза (Последний: 15 июня 2016 в 23:26)
старожил
SimKa
Сообщений: 112
2582 дня назад
Anyma, посмотрела на сайте сельсовета, округ 22 захватывает часть ПК. Л. Украинки.Таки у нас всего 4 депутата, или точнее 3,5. у местного батюшки в округе часть села и мы.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 15 июня 2016 в 23:34)
Только я знаю свою историю. Только я могу судить себя, критиковать и аплодировать.
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
844 дня назад
SimKa:

Местный батюшка, он же депутат, и если я не ошибаюсь,его округ захватывает и ПК.

вероятно, у нас тут в ПК по округам было
просто я знаю трех депутатов, наших ПК, а батюшка не из нихДобавлено спустя 5 минутSimKa, может быть может быть, но у нас у каждого было по округам :)
я, честно говоря, не знаю, кто он и что он, только несколько впечатлений от местных жителейДобавлено спустя 6 минутЛеси Украинки на тот момент уже конечно была, но вряд ли было много прописанных, чтобы голосовать
старожил
SimKa
Сообщений: 112
2582 дня назад
Я тоже его не знаю, сама о нем узнала случайно, когда на сайт и совета полезла что то искать
Только я знаю свою историю. Только я могу судить себя, критиковать и аплодировать.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска