НОВИНИ с. Святопетрiвське

Планы по развитию села, обсуждение событий
старожил
Irisha
Сообщений: 4540
ТШ 4
1848 дней назад
martusy:
Саме тому ми і платимо ГОТІВКОЮ в КС !!!
повод составить еще раз коллективные письма в налоговую
Посетитель
martusy
Сообщений: 9
2570 дней назад
Думаю спочатку необхідно дати запит по всім організаціям, чи виконані забудовником всі умови отриманих технічних умов!!!
Може і підключення газу в новобудовах тому і проходить з такими потугами...
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
847 дней назад
6head:
Дружина стільки розповідала про сесію сільради, що мені вже стало цікаво розібратися - та чого ж таки хочуть мешканці ПК? І що для цього вони роблять? Бо поки крім піар-фонтану я тут нічогісінько не второпав...
1) ми хочемо, щоб сільрада не погоджувала тариф для ПК без його обгрунтування, тобто хочемо, щоб все було чесно і прозоро (сплачувати ми хочемо, але хочемо бути переконані, що платимо за послуги, а не за чиїсь бажання). Ми досі не отримали від нашого комфорт сервісу обгрунтування тарифів, а сільрада зараз узгодила їм нову філію, чи як її назвати, знов не зацікавівшись, а чому саме 5,50? може ми недоплачуємо
2) те саме по воді, є тариф, але нема його розрахунку
ми для цього робимо наступне:
- пишуться депутатські запити на комфорт-сервіс
- пишуться запити від мешканців в різні інстанціі
- ходимо на зустрічі з представниками комісії ЖКХ, начебто він погодився на наші вимоги до нашого КС

тобто оскільки саме сільрада узгоджує нам тарифи, то тому в нас є питання і до неї
це те, що я зранку згадала

а що таке піар-фонтан?Добавлено спустя 4 минуты
martusy:
Саме тому ми і платимо ГОТІВКОЮ в КС !
а за що ви платите готівкою? світло?
старожил
Andrey_BH_5V
Сообщений: 259
БХ 5В
2561 день назад
Оптимист:
Андрей ,а почему вы не рассказываете ,что не явились для обсуждения на заседания вашей комиссии? где Вас прождали целый час!!

Да, я не явился на:
1. Встречу с ТОВ "УК "Комфорт-сервис" - в этом упрекнул меня Овсиенко.
Я явился первый раз (и это могут подтвердить наши жители), просидели на лавочке и разошлись. В остальные разы, я считаю следующее: "Я собрал людей и мы конструктивно описали наши требования. О чем еще разговаривать? Берите да выполняйте. К тому же это не так уж сложно."
2. Я не явился в комиссию ЖКП по двум причинам:
2.1. Мне сообщили за 2 часа, глава ЖКП (и у меня есть запись этого разговора), я главе ЖКП донес причину моего отсутствия (если нужны справки из больницы, - я могу предоставить по первому запросу)
2.2. К Вам вопрос: реально, за сколько времени без воздушного транспорта, преодолеть 350 км? (за 2 часа успею?)

Если говорить о регламенте, то глава ЖКП обязан созывать комиссию, а не я за каждым разом напрягать вопросом: "А когда? И во сколько", в противном случае - зачем нам глава?
И снова вопрос к сельсовету: На сколько бы повлияло мое присутствие, если на сессии в принципе не рассматривается заключение комиссии ЖКП, и не берутся во внимание мнение и требования наших жителей?

Опишите, пожалуйста, конкретно где пиар?Добавлено спустя 5 минут
SeregaБХ3:
Вот и "троли" появились ))
не обращай внимание, - это из сельсовета или приближенные к ним...Добавлено спустя 12 минут
anymа:
а що таке піар-фонтан?
Мне тоже интересно.
Скорее всего имеется в виду, что когда во весь голос кричишь о том, что местная власть отстранилась от проблем жителей (максимум, что делает, - это вид "нам не все одно"), при этом кричит, что им начхать за что и в каком размере будут люди платить, при этом ярко отстаивает всеми средствами отнюдь не людей, - это наверное пиар-фонтаны?
Когда кричишь, что "вы, как местная власть" выносите незаконные решения против наших жителей (и этому есть решения судов), и им при этом наплевать, - только улыбаются. - наверное и это пиар-фонтаны...Добавлено спустя 14 минута, - забыл еще: у нас в квартале стреляют, ведутся незаконные строительства и власть говорит - "к нам никто ничего не писал и не обращался", - это, скорее всего, пиар-фонтан именно местного совета.Добавлено спустя 15 минути еще бы вспомнить про депутатские запросы к сельсовету, которые тоже не выполняются в том числе и исполнительным комитетом, а глава сельсовета только головой кивает, - наверное и это пиар-фонтан местной власти.
(все документы могу предоставить, если интересно)
бывалый
6head
Сообщений: 35
Тепличная 38
2615 дней назад
О, дякую, оце зрозуміло.
anymа:

6head:
Дружина стільки розповідала про сесію сільради, що мені вже стало цікаво розібратися - та чого ж таки хочуть мешканці ПК?...
1) ми хочемо, щоб сільрада не погоджувала тариф для ПК без його обгрунтування, тобто хочемо, щоб все було чесно і прозоро (сплачувати ми хочемо, але хочемо бути переконані, що платимо за послуги, а не за чиїсь бажання). Ми досі не отримали від нашого комфорт сервісу обгрунтування тарифів, а сільрада зараз узгодила їм нову філію, чи як її назвати, знов не зацікавівшись, а чому саме 5,50? може ми недоплачуємо
2) те саме по воді, є тариф, але нема його розрахунку
Я з розповідей почув, що розгорнута відповідь від УК "Комфорт-Сервіс" щодо структури тарифів була надана (принаймні, на сесії показували стос паперів), але склалося враження, що ані депутат, ані присутні представники ПК з відповіддю не ознайомилися. Я з цікавості пошукав тут на форумі - може тут щось було, але не знайшов. От мені і цікаво - була оприлюднена відповідь від УК "Комфорт-Сервіс"?
Розповідала що конкретних пропозицій, що саме слід зробити сільраді, аби задовольнити мешканців ПК - також не було висунуто.
Добре, стосовно відносин між Комфорт-сервісом та мешканцями ПК - мені здається, це ваша внутрішня справа, але затверджує тарифи, висунуті Комфор-сервісом, саме сільска рада. Мабуть, ваш депутат мав би провести певну роботу - отримати відповідь щодо утворення тарифів, оприлюднити її, проаналізувати, і переконати ДЕПУТАТІВ не затверджувати такі тарифи на сесії, голосувати ПРОТИ. Вони ж бо для цього збираються ПОЗА сесіями, мають телефони одне одного...Добавлено спустя 6 минут
Trinity-01:

чи ще щось, що так засмутило бідних депутатів, деякі з яких навіть лаялися, що ми прийшли віднимати їх час та знову пропонували виставити нам тарифи хоч 10 чи 20 гривень?? ага ж, "народні виборці - все для народу"!...
дуже цікаво! zlo
Знайти собі "ворога", винного у всіх негараздах не складно - винуваті депутати, і сільский голова. Вони буцімто вважають мешканців ПК "понаєхавшими", і меншовартими. (Звідки такий комплекс?) А от знайти рішення, і втілити його в життя - то набагато складніша справа.
Ви хочете нижчих тарифів? Ну то не депутати ж їх утворюють, не вони ж бо вашу територію прибирають і вивозять сміття! Це ж робить УК "Комфорт-Сервіс". Запросіть іншу компанію, яка порахує витрати, і запропонує кращі умови, і вимагайте від сільради прийняти рішення про усунення монополії, аби мешканці могли обирати обслуговуючу компанію. Можливо, це в компетенції сільради, хоча я не певен - треба розібратися у юридичних відношеннях сільради і житлового комплексу "ПК"...
У нас в будинку схожа ситуація - багато невдоволених ціною і якістю комун-послуг, що надає Комунальне Підприємство "Петрівське" - лунають пропозиції створити ОСББ, ініціативна група скликає збори, пише проект Статуту, робить якісь розрахунки... Один з депутатів робив запит на КП про тарифи, отримав відповідь, представляв відповідь мешканцям, цілу доповідь зробив у клубі про тарифи, зелені технології і економію...
У нас немає таких заходів безпеки як у ПК - ми збиралися, обговорювали, переконували одне одного в необхідності, збирали кошти, вмовляли сусідів долучатися. Зібрали недостатньо, знов збиралися, вирішували що робити із зібраними коштами... Як результат маємо (принаймні в декотрих під'їздах) відеоспостереження, ремонт... Повірте, депутати не можуть всього цього зробити - нема в них на це ані коштів, ані влади, ані часу.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 15 июня 2016 в 12:26)
Слава Україні!
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
847 дней назад
6head:
Добре, стосовно відносин між Комфорт-сервісом та мешканцями ПК - мені здається, це ваша внутрішня справа, але затверджує тарифи, висунуті Комфор-сервісом, саме сільска рада. Мабуть, ваш депутат мав би провести певну роботу - отримати відповідь щодо утворення тарифів, оприлюднити її, проаналізувати, і переконати ДЕПУТАТІВ не затверджувати такі тарифи на сесії, голосувати ПРОТИ. Вони ж бо для цього збираються ПОЗА сесіями, мають телефони одне одного...
саме так він і робить і відповідь ми бачили. довго пояснювати, але то не та відповідь, зовсім, вона не відповідає на наші питання. Відповіді від КС мутні і не чіткі, а ось інші депутати на сесії щось не хочуть переконуватись, я якихось своїх міркувань. Тобто б'ємося, але пока на одному місці і не зовсім зрозуміло з ким саме.
Щодо інщого, я так розумію всі присутні від нас відчули до себе відношення як до чужих саме від представників сільради, я не була, не знаю, але якщо так, то це дивує, адже ми тепер усі односільчане і справи в нас спільні, а сусіди ми непогані, начебто :)
старожил
Andrey_BH_5V
Сообщений: 259
БХ 5В
2561 день назад
6head:
Мабуть, ваш депутат мав би провести певну роботу - отримати відповідь щодо утворення тарифів, оприлюднити її, проаналізувати, і переконати ДЕПУТАТІВ не затверджувати такі тарифи на сесії, голосувати ПРОТИ. Вони ж бо для цього збираються ПОЗА сесіями, мають телефони одне одного...

Робота проведена в письмовій формі (бо устну форму я б нікуди не приклав). ТОВ "УК "Конфорт Сервіс", як і сільрада не йде на зустріч ані мешканцям, ані депутату, то підскажіть, будь ласка, про яку роботу я ще забув? Виконаю сьогодні ж. Прокуратура допоможе?
Я неодноразово доносив позицію людей до формування тарифів. Люди згодні йти до суду. Тому зараз така робота проводиться.
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
847 дней назад
6head:
Ви хочете нижчих тарифів? Ну то не депутати ж їх утворюють, не вони ж бо вашу територію прибирають і вивозять сміття! Це ж робить УК "Комфорт-Сервіс". Запросіть іншу компанію, яка порахує витрати, і запропонує кращі умови, і вимагайте від сільради прийняти рішення про усунення монополії, аби мешканці могли обирати обслуговуючу компанію. Можливо, це в компетенції сільради, хоча я не певен - треба розібратися у юридичних відношеннях сільради і житлового комплексу "ПК"...
ми хочемо не нижчих, а хочемо щоб усі сплачували обгрунтовані нормальні тарифи, навіть якщо вони будуть вищчи, але це буде доведено. багато з нас хочуть отримати типовий затвердженний договір від КС, а не те, що вони пропонують. Багато хочуть окремо отримувати квитанціі за ЖКХ і охорону, тобто вимога - працювати прозоро і якісно в рамках законодавства. КС на це не йде і хитає головою на сільраду, що вона тариф затверджує. Так що, отака справа.

Більш того, розпалюється оця конфронтація, яка не є комплексом, мені здається, а насаджується з якогось боку, хтось це ж озвучує. Як зможу потрапити на засідання, то скажу свою власну думку (поки що вона опосердкована) і відчуття.
старожил
kasavka
Сообщений: 104
БХ 5В
2561 день назад
6head:
Добре, стосовно відносин між Комфорт-сервісом та мешканцями ПК - мені здається, це ваша внутрішня справа, але затверджує тарифи, висунуті Комфор-сервісом, саме сільска рада. Мабуть, ваш депутат мав би провести певну роботу - отримати відповідь щодо утворення тарифів, оприлюднити її, проаналізувати, і переконати ДЕПУТАТІВ не затверджувати такі тарифи на сесії, голосувати ПРОТИ. Вони ж бо для цього збираються ПОЗА сесіями, мають телефони одне одного...
Якщо Ви уважно читали форум, то мабуть знашйли би відповіді на ці питання. Запити до КС були і від мешканців, і від депутата особисто, але запитувану інформацію КС не дає (щодо прибудинкової териториї, та тарифів), просто відписки не по темі, на жаль. Також були складені колективні пропозиції/зауваження мешканців та направлені до с/р та КС. По даному питанню, тарифам, мешканці зверталися до антимонопольноо комітету, який у своїй відповіді визначив ряд пунктів, які необхідно виконати. Ми не вимагаємо чогось неймовірного. Ми хочемо щоб все було в рамках закону. Це вулкан який кипів-кипів, та вибухнув. Якщо я щось не вірно описала по діям мешканців/депутата, то хай мене виправлять інші мешканці.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 15 июня 2016 в 12:41)
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
847 дней назад
6head, Діма, а ви задоволені нинішнім головою? я так розумію, що інших кандидатів майже нема, крім одного, який був на виборах? Що, взагалі, думаєте про розвиток села, інфраструктуру і склад ради?
бывалый
6head
Сообщений: 35
Тепличная 38
2615 дней назад
anymа:

2) те саме по воді, є тариф, але нема його розрахунку
ми для цього робимо наступне:
- пишуться депутатські запити на комфорт-сервіс
- пишуться запити від мешканців в різні інстанціі
- ходимо на зустрічі з представниками комісії ЖКХ, начебто він погодився на наші вимоги до нашого КС
По воді нам теж цікаво - тариф доволі високий, і кажуть, ніби левову частку складає саме водовідведення, яке надає Водоканал Вишневого. Відповіді щодо структури тарифу я поки не бачив. А от аналіз води з крану наші ініціатори зробили (в Боярський СЕС) - результат не дуже - є перевищення норм по жорсткості води і вмісту нітратів. Це характерно для Києво-Святошинстького р-ну, для свердловин Полтавського водоносного горизонту. Виявляється, навіть державна програма є по рішенню цієї проблеми.
Слава Україні!
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
847 дней назад
6head:
Виявляється, навіть державна програма є по рішенню цієї проблеми.
а яка? в нас те саме з водою, але оцього білого осаду менше ніж було на Тепличній
старожил
Олег
Сообщений: 296
ТШ 1
1021 день назад
6head:

О, дякую, оце зрозуміло.
Я з розповідей почув, що розгорнута відповідь від УК "Комфорт-Сервіс" щодо структури тарифів була надана (принаймні, на сесії показували стос паперів), але склалося враження, що ані депутат, ані присутні представники ПК з відповіддю не ознайомилися.


Так їх нікому з вказаних осіб для детального аналізу не надавали. Кіпою паперів з якимись печатками махали, але коли один з жителів почав задавати питання щодо вихідних даних, на основі яких визначався тариф, то депутати лише підняли галас. Стало зрозуміло, що ніхто з них розрахунки УК "Комфорт-Сервіс" не перевіряв. Комісія по ЖКХ сільради, мабуть, довірилася "професіоналам", яких найняв КС. Стало зрозумілим, що депутати затвердили "кота в мішку", не вдаваючись в подробиці, що ж воно таке. Тобто, сільрада свою функцію не виконала. Якби їм намалювали нариф з іншими показниками, вони його залюбки б прийняли. При цьому роблячи вигляд, що не розуміють, чому жителі не задоволені.
Редактировалось: 4 раза (Последний: 15 июня 2016 в 12:46)
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1031 день назад
6head,
6head:
Я з розповідей почув, що розгорнута відповідь від УК "Комфорт-Сервіс" щодо структури тарифів була надана (принаймні, на сесії показували стос паперів), але склалося враження, що ані депутат, ані присутні представники ПК з відповіддю не ознайомилися.
то, что они показывают - конечные циферки в столбик за каждый вид услуг. Как они получили эти циферки - тайна. А ведь есть утвержденные формулы Кабмином - и они не должны быть секретом. Никому из тех, кто делал запросы в КС таких расчетов не предоставили.
Я лично никогда не говорила, сколько у нас должен быть тариф - ниже/выше. Я лишь, как и остальные - хотим "прозорых" данных согласно нашему законодательству.

Что касается атмосферы, то слова толком никто не давал сказать. Постоянно перебивали, срывались на крик, подскакивали со стульев.

Когда же Андрей зачитывал, что жители хотят, многие депутаты вообще не слушали и даже не скрывая этого хихикали с фразами "мол, нам это вообще зачем слушать".
бывалый
6head
Сообщений: 35
Тепличная 38
2615 дней назад
Andrey_BH_5V:

... то підскажіть, будь ласка, про яку роботу я ще забув? Виконаю сьогодні ж. ...
6head:
Мабуть... переконати ДЕПУТАТІВ не затверджувати такі тарифи на сесії, голосувати ПРОТИ. Вони ж бо для цього збираються ПОЗА сесіями, мають телефони одне одного...
З ким з депутатів Ви спілкувалися з приводу питання затвердження тарифів?Добавлено спустя 7 минут
anymа:

ми хочемо не нижчих, а хочемо щоб усі сплачували обгрунтовані нормальні тарифи, навіть якщо вони будуть вищчи, але це буде доведено. багато з нас хочуть отримати типовий затвердженний договір від КС, а не те, що вони пропонують. Багато хочуть окремо отримувати квитанціі за ЖКХ і охорону, тобто вимога - працювати прозоро і якісно в рамках законодавства. КС на це не йде і хитає головою на сільраду, що вона тариф затверджує.
Погано, що КС прикривається сільрадою. Так не має бути. Зі свого боку, я можу пообіцяти докласти зусиль, аби принаймні два депутати, з якими я знайомий, дослухалися до ваших вимог, і зрозуміли суть питання.
Слава Україні!
старожил
kasavka
Сообщений: 104
БХ 5В
2561 день назад
6head:
Мабуть... переконати ДЕПУТАТІВ не затверджувати такі тарифи на сесії, голосувати ПРОТИ. Вони ж бо для цього збираються ПОЗА сесіями, мають телефони одне одного...
Щось мені здається, що також не совсім правильно. Є сесія, де обговорються питання села, на сесії й повинно бути висвітлено питання, розглянуто, та прийнято рішення. А переконання депутатів поза сесією, це вже на "междусобойчики" схоже. Не розумію, навіщо переконувати депутатів поза сесією, щоб прийняли законне рішення? Чи інші цього не розуміють? Або звикли працювати за принципом: " я підтримаю, але що мені за це буде?"
6head:
Погано, що КС прикривається сільрадою. Так не має бути. Зі свого боку, я можу пообіцяти докласти зусиль, аби принаймні два депутати, з якими я знайомий, дослухалися до ваших вимог, і зрозуміли суть питання.
Моя думка, що і сільська рада, повинна вказати на це КС та вплинути на виконання пропозицій та зауважень викладених до КС. Думаю, таким чином буде менше негативу до сільської ради та голови особисто, і вони тим самим піднімуть свій авторитет, як влади, яка захищає своїх мешканців, не ділячи їх на "корінних" та "понаехавших"
Редактировалось: 3 раза (Последний: 15 июня 2016 в 13:03)
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1031 день назад
kasavka:
Моя думка, що і сільська рада, повинна вказати на це КС та вплинути на виконання пропозицій та зауважень викладених до КС. Думаю, таким чином буде менше негативу до сальської ради та голови особисто, і вони тим самим піднімуть свій авторитет, як влади, яка захищає своїх мешканців, не ділячи їх на "корінних" та "понаехавших"
Золотые слова! like

Мое мнение также совпадает с kasavka и в том, что закулисных бесед должно не быть или вовсе или только на личные темы.

Также считаю, что раз депутаты сельрады принимают решения по нам, то они должны вникать в суть вопросов досконально. А не говорить нам - "вы к нам вообще никакого отношения не имеете - у вас там свое". Если у нас там "свое", то на каком основании депутаты сельрады голосуют за наше? Вообщем, хотелось бы коллективной работы. Да и работы, в принципе, депутатами.
бывалый
6head
Сообщений: 35
Тепличная 38
2615 дней назад
kasavka:

Щось мені здається, що також не совсім правильно. Є сесія, де обговорються питання села, на сесії й повинно бути висвітлено питання, розглянуто, та прийнято рішення. А переконання депутатів поза сесією, це вже на "междусобойчики" схоже. Не розумію, навіщо переконувати депутатів поза сесією, щоб прийняли законне рішення? Чи інші цього не розуміють? Або звикли працювати за принципом: " я підтримаю, але що мені за це буде?"
От ви коли купуєте, скажімо, пральну машину - ви купуєте в першому ж магазині, протягом пів-години? Чи спершу радитеся з близькими, визначаєте бюджет, бажану марку, характеристики? Потім не шукаєете ціну в Інтернеті? Прийняття будь-якого рішення - процес багатоетапний. Протягом сесії можна лише "заслухати питання" - тобто як на іспиті - умова задачі, і варіанти відповідей: А,В,С. І треба тільки поставити галочку. Але щоб поставити галочку навпроти вірної відповіді - "сесії" має передувати "семестр" - період вивчення питань.
"Що мені за це буде" - про це я й думки не мав, не про те мова.
Слава Україні!
старожил
Олег
Сообщений: 296
ТШ 1
1021 день назад
6head, законом на сільраду покладено обов"язок затверджувати тарифи на житлово-комунальні послуги. Як Ви думаєте, що мають зробити депутати Святопетрівської сільради, які колективно представляють цей орган місцевого самоврядування, щоб належним чином виконати свою функцію?
Редактировалось: 1 раз (Последний: 15 июня 2016 в 13:24)
старожил
kasavka
Сообщений: 104
БХ 5В
2561 день назад
6head:
От ви коли купуєте, скажімо, пральну машину - ви купуєте в першому ж магазині, протягом пів-години? Чи спершу радитеся з близькими, визначаєте бюджет, бажану марку, характеристики? Потім не шукаєете ціну в Інтернеті? Прийняття будь-якого рішення - процес багатоетапний. Протягом сесії можна лише "заслухати питання" - тобто як на іспиті - умова задачі, і варіанти відповідей: А,В,С. І треба тільки поставити галочку. Але щоб поставити галочку навпроти вірної відповіді - "сесії" має передувати "семестр" - період вивчення питань.
Я з Вами згодна, але це триває не один день, і на комісії ЖКХ це розглядали, і зустрічі стоврювали, й писали... повірте, етапів пройшли багато. Це не той випадок, коли про проблему вперше чують... П.С. мені імпонує, що Ви намагаєтесь розібратися в нашій проблемі, знайти рішення, а не закидати нас тапками. Вдячна Вам за це.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 15 июня 2016 в 13:28)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска