Ход строительства 11 линии

По адресу Соборная 105 а/б. Главный по Viber-у - http://pkvartal.com/users/acidbob
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
Ольга:
влашт.внутр.електромереж (без встановлення вимикачів, розеток, світильників)

Нічого конкретного про влаштування електромереж не сказано, окрім того, що вони будуть без вимикачів, розеток і світильників.
старожил
tarantyla
Сообщений: 163
Соборная 105Б-1
1340 дней назад
ZMaster:
Міжкімнатні гіпсові перегородки йдуть без штукатурки.
У нас в дог написано:
в)оздоблювальні роботи:влаштування вирівнюючої стяжки та штукатурення стін за виключенням санвузлів.Добавлено спустя 4 минутыВ моём понимании стены они и есть стены и не важно межкомнатные гипсовые или бетонные или кирпичные.....это же всё стены, так вот они подпадают под пункт в дог.: "влаштування вирівнюючої стяжки та штукатурення стін"Добавлено спустя 6 минутОльга,
Ольга:
влашт.внутр.електромереж (без встановлення вимикачів, розеток, світильників)...
тоже самое и у нас.
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
tarantyla:
У нас в дог написано:
в)оздоблювальні роботи:влаштування вирівнюючої стяжки та штукатурення стін за виключенням санвузлів.

Може, вам і заштукатурять, але я поки не знаю випадків, щоб в попередніх лініях комусь штукатурили гіпсові перегородки. Якщо чого, забудовник може легко зіслятися на те, що за технологічною картою виробника гіпсових блоків, штукатурка поверх них не передбачена. На гіпсові блоки йде одразу шпаклівка, а в договорі шпаклювати стіни ніхто не обіцяв. Єдиний момент, на який зверніть увагу при прийомі квартири - щоб шви між блоками були без тріщин. Брат дружини в сьомій лінії прийняв квартиру з тріщинами, тому перед шпакльовкою довелося розшивати усі шви і заповнювати спочатку їх, а вже потім шпаклювати.
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
Ну і ще один момент, котрий для когось може бути несподіванкою - вікна в 11-й лінії відрізняються від вікон в усіх попередніх лініях. Віконний профіль http://viknaland.ua/vikonni-sistemi/seriya-b58/, фурнітура http://axorindustry.ua/products.php

бывалый
MaxTW
Сообщений: 36
2473 дня назад
ZMaster:

Ну і ще один момент, котрий для когось може бути несподіванкою - вікна в 11-й лінії відрізняються від вікон в усіх попередніх лініях. Віконний профіль http://viknaland.ua/vikonni-sistemi/seriya-b58/, фурнітура http://axorindustry.ua/products.php


Мда, ну никто и не сомневался что будут самые дешевые окна, придется менять.
бывалый
Boxing
Сообщений: 32
Соборная 2
2473 дня назад
Ольга:

Цитирую из договора (чего-то фото віложить не получается hoho )
" Комплектація квартири та перелік робіт...
а) заг.-буд.роботи: влаштування внутр.міжкімнатних перегородок відповідно до проекту; влашт.зовн.металопластикових вікон (потрійне скло, двокамерне); влаштування вхідних металевих дверей; з/б перекриття;
б) роботи по інж.оснащенню: влашт.сист-ми індивід.опалення з 2-контурним котлом та радіаторами; влашт.внутр.трубопроводів: каналізаційних, холодного водопостачання (без встановлення сантехприладів); влашт.внутр.електромереж (без встановлення вимикачів, розеток, світильників)....."
в) оздоблювальні роботи: влаштув.вирівнюючої стяжки та штукатурення стін за виключенням санвузлів."

Ситуация, как я могу предположить двоякая. т.е. конкретики того, что электрика будет только лишь в прихожей и кухне неподтверждена и с другой стороны тут можно рассматривать/предпологать что должно быть как минимум в каждом помещении. scratch
в 10 линии такие же пункты.
по факту, в каждом помещение есть розем под резетку и провод пот лампочку. санузел хоть и недолжны были но заштукатурили
Редактировалось: 1 раз (Последний: 23 мая 2017 в 21:54)
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
MaxTW:
Мда, ну никто и не сомневался что будут самые дешевые окна, придется менять.

Я не впевнений, що вони сильно гірші, ніж ті, котрі раніше ставили. Відсутній аргон в склопакетах - ну так і не факт, що в попередніх лініях він був. Окрім надписів на наклеєчках його присутність нічим не підтверджується. Профіль вітчизняний чотирикамерний, принаймні за даними виробника має більший тепловий опір, ніж польський трикамерний "рехау". Про фурнітуру нічого не можу сказати.
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
854 дня назад
ZMaster:
Відсутній аргон в склопакетах - ну так і не факт, що в попередніх лініях він був.
не було
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
anymа:
не було

На Богдана Хмельницького 13 (7-а лінія) на склопакетах були наклеєчки, начебто вони заповнені аргоном.
старожил
Katty
Сообщений: 635
ЛУ 4
2002 дня назад
anymа:
не було
Були (тільки еркер).
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
854 дня назад
Katty:

anymа:
не було
Були (тільки еркер).

а, вибачайте, не знала, що там були.
старожил
Ольга
Сообщений: 183
Соборная 105А-1
2096 дней назад
Boxing, вы сообщили отличную новость. Я вся в "предверии чуда" thanks thanks thanks Добавлено спустя 5 минут
ZMaster:
Окрім надписів на наклеєчках його присутність нічим не підтверджується.

не уверена что это правильный способ, но когда-то один изготовитель металлопластиковых окон утверждал что наличие инертных газов в стеклопакетах можно проверить так: берете обычную зажигалку и подносите к стеклу. При наличии такового, на стекле будет присутствовать "свечение синеватого оттенка" (как-то так). Я, честно, не пробовала и не решаюсь на подобное у себя дома. За что купила, за то и продаю.
Может это и бредятина полнейшая?! idontknow
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
Ольга:
когда-то один изготовитель металлопластиковых окон утверждал что наличие инертных газов в стеклопакетах можно проверить так: берете обычную зажигалку и подносите к стеклу. При наличии такового, на стекле будет присутствовать "свечение синеватого оттенка" (как-то так). Я, честно, не пробовала и не решаюсь на подобное у себя дома.

Якось десь спробую перевірити, але наперед сумніваюсь. Колби звичайних ламп розрарювання начебто заповнені аргоном для більшої довговічності вольфрамової спіралі, і жодним чином на відтінок світла це не впливає. В автомобільних галогенках для зміни відтінку інколи додають більш дорогий криптон і ксенон (не плутати з газорозрядними ксеноновими лампами).

До того ж склопакети з маркуванням про наявність аргону вказують саме на його присутність, а не 100%-е заповнення.
старожил
tarantyla
Сообщений: 163
Соборная 105Б-1
1340 дней назад
ZMaster:
на який зверніть увагу при прийомі квартири - щоб шви між блоками були без тріщин.
Спасибо за совет thanks я очень нуждаюсь в таких подсказках, так что всех заранее благодарю за подобною инфу thanks
ZMaster:
по факту, в каждом помещение есть розем под резетку и провод пот лампочку
тоесть так как и обещали, да? я правильно поняла?
С санузлом загадка...зачем его штукатурят, или это для нас лучше?
А про окна я не поняла, они совсем плохенькие, почему MaxTW, сразу менять собрался?
Простите за глупые вопросы zst , не очень разбираюсь в этом всём....а надо...
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
tarantyla:
оесть так как и обещали, да? я правильно поняла?
Про одинадцяту лінію я нічого стверджувати не можу. Я купував у 12-й. У договорі у мене комплектація описана точно так само, але менеджер сказала, що мається на увазі вивід під світло в коридорі, вивід під розетку в коридорі і під розетку біля котла. Типу мінімум необхідний для початку ремонту, а далі кожен усе сам робить під себе. Якщо чесно, то не надто розстроївся, приблизно знаючи ту розводку електрики, котра була у родичів у 7-й лінії. Її всеодно переробляли повністю з нуля. Звісно, Вам би значно дешевше обійшлося б доставити потрібну кількість розеток до вже існуючої мережі. Але невідомо де під штукатуркою і як прокладені проводи, скільки можливих косяків сховано за штукатуркою, скільки косяків від електриків і скільки можливих ушкоджень від інших будівельників після прокладки проводки.. І чи потім самі вішаючи якусь поличуку або фоторамку не просверлимо під штукатуркою прокладений кабель? Краще прокладати по стелі і закривати натяжними стелями. А вивід до електроточок робити по стіні строго вертикально над самою електроточкою. В майбутньому просто знати, що над розетками і вимикачами ніяких фоторамок.

tarantyla:
С санузлом загадка...зачем его штукатурят, или это для нас лучше?
Якщо це роблять цементно-вапняною штукатуркою, а не гіпсовою, як по усій квартирі, то мало б бути краще. По штукатуреній стіні легше рівно і з мінімалною витратою клею клеїти плитку. Гіпсова ж для санвузлів не підходить, оскільки гіпс любить накопичувати вологу. Вряд чи гіпсові штукатурки мають в собі гідрофобні добавки, як у вологостійкому гіпсокартоні.

tarantyla:
А про окна я не поняла, они совсем плохенькие, почему MaxTW, сразу менять собрался?

Я колись в половині будинку замінив старі дерев'яні вікна на приблизно схожі за комплектацією. В другій половині будинку виникло бажання поставити щось краще. Але ті, що ставив спочатку залишив. Впринципі зі своєю функцією вони справлялися нормально, холодно біля них не було. Не подобався в них надто бюджетний зовнішній вигляд, і трошки недостатня жорсткість конструкції. У мене створки, котрі відкривалися, мали близько 1,5 метра висоти і метр ширини. Щоб нормально закрити після вертикального провітрювання, треба було їх притискати двома руками. Але на створках меншого розміру недостатності жорсткості не відчувалось. І ті вікна "рехау", що на попередніх лініях ставились, виглядають точно так само, ну і жорсткість мають вряд чи більшу, оскільки віконний профіль в 11-й лінії принаймні на одну камеру має більше, а металевий вкладиш жорсткості приблизно однаковий. Коротше, я б точно не поспішав із заміною вікон. Після прийому квартири будуть явно більш виправдані витати. В першу чергу на електромережу і трошки переробити виводи системи опалення до радіаторів. Якщо не одразу, то принаймні на перспективу хочу замінити радіатори опалення на більшої тепловіддачі, щоб була велика тепла батарея на усю ширину віконного пройому, а не трошки гарячої батареї посередині пройому.
старожил
tarantyla
Сообщений: 163
Соборная 105Б-1
1340 дней назад
ZMaster, thanks спасибочки Вам.
Вообщим: очень ну просто очень много нюансов.....а что будет при приёме.....а в процессе ремонта....это ж прям каким-то спецом нужно быть, что бы ничего неупустить и "не лохонуться" (сори за грубость)
Ну, так ка мы все оптимисты, будем надеяться, что каверзных недоделок в наших квартирках будет минимальное количеств, или вообще они будут отсутствовать dance
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
tarantyla:
а что будет при приёме.....

Багато корисних порад про це є в темі "Прием (или не прием) квартиры у ПК" http://pkvartal.com/forum/thread86-1.html
старожил
Inna
Сообщений: 158
ЛУ 14А
2102 дня назад
ZMaster:
Багато корисних порад про це є в темі "Прием (или не прием) квартиры у ПК" http://pkvartal.com/forum/thread86-1.html
я в свое время из этой темы скопировала все моменты и распечатала для себя, при приеме квартиры пользовалась чтобы ничего не упустить
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
Готують каркас армопоясу 9-го поверху:
Посетитель
Andrei/Oksana
Сообщений: 5
Соборная 105А-2
2168 дней назад
Всем привет !был на стройке 23.05.2017 процесс идет:)
Редактировалось: 2 раза (Последний: 25 мая 2017 в 12:58)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска