[РЕШЕНО] Ход строительства 1-6 линий

Постим сюда всю информацию о ходе строительства ПК
старожил
Lady Katrine
Сообщений: 59
ТШ 6А
1700 дней назад
galina:

Нам уже поставили котел, батареи, и пол залили...правда стяжку мы заставили снять что бы провести теплый пол.
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

А Вы добавляли секции в батареи, или сразу так застройщик поставил? У нас на 17 кв.м. две батареи по 8 секций и 5 секций. scratch
старожил
Niko
Сообщений: 153
ЛУ 4
2088 дней назад
Galina добрый день!
А какой толщины строители заливают стяжку на пол? И сколько после этого остается для монтажа для настила самого пола?
Судя по фото у Вас 1 этаж и ТП нужен безусловно, а как Вам удалось заставить строителей сбить всю стяжку до плит?
Планирую и у себя монтировать ТП, низкотемпературный, с шагом 150, армированный для недопущения растрескивания и равномерного распределения тепла, под плитку.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 17 мая 2014 в 16:36)
старожил
lesya
Сообщений: 90
ТШ 7
1929 дней назад
Добрий день ! була сьогодні на будівництві, 4 лінія стоїть, на 3-й і 5-й працюють , а 4-та стоїть, спілкувалась з директором ТОВ МІС (Ген. підрядник,) сказав, що роботи тимчасово зупинили, всі питання до Городілова, причин не назвав, це ця інформація, яка в мене була вчора, але не підтвереджена, сьогодні пишу бо підтвердили, краем вуха чула розмову між менеджером і прорабом- хто шестерить, що зупинили будівництво??? смутило слово шестерить, я написала офіційне звернення, до забудовника про припинення будівництва,буду чекати відповіді,в вівторок їду у ТОВ ПЕТРІВСЬКИЙ КВАРТАЛ (Озерна 5) тому і шукаю сусідів не для спілкування на форумі ,а для того, щоб разом діяти.
бывалый
Maks & Julia
Сообщений: 17
ТШ 5
2546 дней назад
Добрый день! Я сегодня там тоже был, на 4 линии на ТШ5 было несколько человек и работал кран - строят парапет.
старожил
lesya
Сообщений: 90
ТШ 7
1929 дней назад
Maks & Julia:

Добрый день! Я сегодня там тоже был, на 4 линии на ТШ5 было несколько человек и работал кран - строят парапет.

на шка 7 пусто ген. підрядник каже роботи зупинено
старожил
Юлия
Сообщений: 110
ТШ 1
2041 день назад
Всем добрый вечер. Давно посещаю этот сайт как гость, сегодня вот решила стать участником. Мы из ТШ1, Стоимость оплатили 100%. Как-то меня сегодня встревожили очень разговоры о приостановлении стройки.
Вопрос к Лесе: Если вы узнали о приостановке, почему-бы не узнать о причине???? Ничего личного))) Время смутное.
Юлия
старожил
galina
Сообщений: 187
ТШ 4
1835 дней назад
Niko:

Galina добрый день!
А какой толщины строители заливают стяжку на пол? И сколько после этого остается для монтажа для настила самого пола?
Судя по фото у Вас 1 этаж и ТП нужен безусловно, а как Вам удалось заставить строителей сбить всю стяжку до плит?
Планирую и у себя монтировать ТП, низкотемпературный, с шагом 150, армированный для недопущения растрескивания и равномерного распределения тепла, под плитку.
ой, не могу сказать какая толщина, так как не строитель..Но нервов нормально потрачено что б его сняли и то не за даром а нужно доплатить..Но нам в цоколе очень нужен ТП поэтому согласились..
А по поводу батареи, мы ничего не меняли.Нам такие установили.
старожил
lesya
Сообщений: 90
ТШ 7
1929 дней назад
Юлия:

Всем добрый вечер. Давно посещаю этот сайт как гость, сегодня вот решила стать участником. Мы из ТШ1, Стоимость оплатили 100%. Как-то меня сегодня встревожили очень разговоры о приостановлении стройки.
Вопрос к Лесе: Если вы узнали о приостановке, почему-бы не узнать о причине???? Ничего личного))) Время смутное.
я цим займаюсь, залишила заяву з питаннями, чекаю відповіді, і в понедвлок їду у оіфіс ПК хочу почути пояснення, на будівництві тільки менеджери, що вони скажуть, Городілова нема, знайшла тільки директора ген. підрядника, людей нема. прораба нема але якщо взяти інші підрядні організації , всі працюють, 3,5,6 черги
старожил
Юлия
Сообщений: 110
ТШ 1
2041 день назад
Можливо, намагаюсь себе ввести в оману, але з огляду на обіцянки (терміни по договорам) 4,5,6 чергу обіцюять здати жовтень,листопад, грудень (+ 3 місяці). На даний час 5 та 6 черги реально відстають, як наслідок 4чергу тимчасово!!!!(хочеться вірити) призупиняють, а 5 та 6 підганяють.
Юлия
старожил
lesya
Сообщений: 90
ТШ 7
1929 дней назад
Юлия:

Можливо, намагаюсь себе ввести в оману, але з огляду на обіцянки (терміни по договорам) 4,5,6 чергу обіцюять здати жовтень,листопад, грудень (+ 3 місяці). На даний час 5 та 6 черги реально відстають, як наслідок 4чергу тимчасово!!!!(хочеться вірити) призупиняють, а 5 та 6 підганяють.

Ви говорите як наші менеджери, я вірю одному, в країні безлад, валютний ринок лихоманить, наші гроші давно вивели з країни, зараз намагаються щось зліпити, з того , що мають, але ціни на буд. матеріали виросли, але наші забудовники цього не врахували тому, що забудовник далекий від будівництва , як Марс від Землі. Осьь це правда , я вірю тільки собі і тому, що бачу, а бачу я те, що нічого не роблять,і обіцянки про те, що все буде добре мене не влаштовують, особливо розмова менеджера з прорабом:" Хто шистерить про зупинку бкдівництва??"" особливо слово "ШИСТЕРИТЬ", не обманє, а іменно "ШИСТЕРИТЬ"
старожил
Viktor
Сообщений: 488
ТШ 1
2472 дня назад
lesya:

Юлия:

Можливо, намагаюсь себе ввести в оману, але з огляду на обіцянки (терміни по договорам) 4,5,6 чергу обіцюять здати жовтень,листопад, грудень (+ 3 місяці). На даний час 5 та 6 черги реально відстають, як наслідок 4чергу тимчасово!!!!(хочеться вірити) призупиняють, а 5 та 6 підганяють.

Ви говорите як наші менеджери, я вірю одному, в країні безлад, валютний ринок лихоманить, наші гроші давно вивели з країни, зараз намагаються щось зліпити, з того , що мають, але ціни на буд. матеріали виросли, але наші забудовники цього не врахували тому, що забудовник далекий від будівництва , як Марс від Землі. Осьь це правда , я вірю тільки собі і тому, що бачу, а бачу я те, що нічого не роблять,і обіцянки про те, що все буде добре мене не влаштовують, особливо розмова менеджера з прорабом:" Хто шистерить про зупинку бкдівництва??"" особливо слово "ШИСТЕРИТЬ", не обманє, а іменно "ШИСТЕРИТЬ"

Всеми уважаемые Леся и Юля! Не доводите людей до паники! Уважаемые жильцы 4-ой линии, только что звонил Руслану( тот в шоке!, откуда инфа) так вот он сказал все у нас будет хорошо. Лично я склоняюсь верить больше подрядчику чем людям вчера и сегодня зарегистрировавшимся на сайте. Вы хоть как то докажите свое причастие к ПК.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 17 мая 2014 в 21:26)
старожил
PersoNata
Сообщений: 58
ТШ 9
2613 дней назад
ТШ 5 (исправлено)
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.


Очень обрадовалась когда увидела свежие фотки (спасибо), особенно когда увидела почти достоенный девятый этаж. Но потом закрались сомнения ТШ9 ли это? Соседи, кто-то был возле нашего дома? Ведь, если посмотреть на фото ТШ10, там виднеется край ТШ9 и там девятого этажа вроди бы как не видно. Но очень хотелось, чтобы он там был.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 18 мая 2014 в 12:36)
старожил
Slavon
Сообщений: 476
ТШ 2
2616 дней назад
Viktor, поддерживаю
с недавних пор, бываю каждый день на стройке, так вот по ТШ1, несколько дней назад видел движение
старожил
Александр ТШ9
Сообщений: 284
ТШ 9
756 дней назад
PersoNata:
Очень обрадовалась когда увидела свежие фотки (спасибо), особенно когда увидела почти достоенный девятый этаж. Но потом закрались сомнения ТШ9 ли это? Соседи, кто-то был возле нашего дома? Ведь, если посмотреть на фото ТШ10, там виднеется край ТШ9 и там девятого этажа вроди бы как не видно. Но очень хотелось, чтобы он там был.
На фото ТШ 5, в девятом должны достраивать 8-й этаж.
старожил
PersoNata
Сообщений: 58
ТШ 9
2613 дней назад
Александр:

На фото ТШ 5, в девятом должны достраивать 8-й этаж.

Очень жаль, а так хотелось верить в то, что я ошибаюсь.
старожил
lesya
Сообщений: 90
ТШ 7
1929 дней назад
Щоб Ви не сумніались, моя квартира за адресою :ТШ7, кв.26, 3-й поверх, з Русланом Анатолійовичом спілкувалась сьогодні особисто, передпю його слова, свідком яких була я, мій чоловік,і син, : РОБОТИ ПО 4-й лінії призупинено, по офіційному наказу ГОРОДІЛОВА, всі питання до нього, Я ВАМ КОРОБКУ ПОБУДУВАВ,ЩО Я ІНШІ РОБОТ ЗРОБИТИ НЕ ОЖУ?? ВСІ ПИТАННЯ ДО ГОРОДІЛОВА , а тепер Ви подумайте, щ це означає???
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
348 дней назад
Viktor:
Всеми уважаемые Леся и Юля! Не доводите людей до паники! Уважаемые жильцы 4-ой линии, только что звонил Руслану( тот в шоке!, откуда инфа) так вот он сказал все у нас будет хорошо. Лично я склоняюсь верить больше подрядчику чем людям вчера и сегодня зарегистрировавшимся на сайте. Вы хоть как то докажите свое причастие к ПК.

полностью согласна

нет, ну представьте себе картинку - посредине красивых, законченных, обжитых ПК 1-2-3 стоит мрачный, недостроенный, зияющий пустыми глазницами ТШ 7! hoho
а зловредные жители остальных домов играют там в контрстрайк, и пугают этим домом непослушных детей! shock
вы можете себе такое представить?! ну, то то же!
так что незачем панику разводить! (ну, кроме fedir - он получил разрешение на проведение санкционированной спокойной паники) laugh
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
862 дня назад
lesya, я бачила Городілова на будівництві на початку тижня, з 4ї лініі, поки стоїть лише ТШ 7, та ТШ 3, на ТШ 1, ТШ 5, ТШ 9 є щось, не так швидко як хотілося, але є. Тобто казати, що призупинено по всій лінії, то скоріш паніка, але ж призупинка по вашому будинку не може додавати радощів. Я завтра буду там, подивлюся де і хто є (зрозуміло, що магічно на ТШ 7 не з'являться, але ж і на інших можна подивитись)
про інше ... гроші, курси, часи непевні. а як тоді пояснити, що інші лініі все ж будуються і навіть помічено діяльність по 7мій лініі. там щось вскопали і заїхав екскаватор.

але, як щось з'ясуєте на озерній, поділіться, будь ласка, бо хвилюються усі.
старожил
lesya
Сообщений: 90
ТШ 7
1929 дней назад
після сьогоднішнього скандалу , Руслан скаже Вам те, що Ви захочите почути, я шукаю сусідів, щоб разом контролювати все, а не сіяти паніку, я говорю Вам правду я не боюсь у мене 2 свідки, у мого чоловіка,який теж будівельник, волося стало диби після слів Руслана, я влашувала великий скандал у менеджерів , збіглись усі менеджери і будівельники, я написала заяву, щоб мені надали пояснення, я прошу у Вас тільки підтримки, а Ви ???? Ми повинні тримати їх у тонусі, а не вірити, вони повинні нас шукаи і нам кланятись, а не ми їм, вони будують за наші гроші, ви як хочете, а я буду це контролювати я купила квартиру ТШ 7, кв.26, 3-й поверх, 3-ка, можете перевірити
старожил
Alefftina
Сообщений: 509
ЛУ 6
1971 день назад
Viktor:
Всеми уважаемые Леся и Юля! Не доводите людей до паники! Уважаемые жильцы 4-ой линии, только что звонил Руслану( тот в шоке!, откуда инфа) так вот он сказал все у нас будет хорошо.
lesya:
з Русланом Анатолійовичом спілкувалась сьогодні особисто, передпю його слова, свідком яких була я, мій чоловік,і син, : РОБОТИ ПО 4-й лінії призупинено, по офіційному наказу ГОРОДІЛОВА, всі питання до нього, Я ВАМ КОРОБКУ ПОБУДУВАВ,ЩО Я ІНШІ РОБОТ ЗРОБИТИ НЕ ОЖУ?? ВСІ ПИТАННЯ ДО ГОРОДІЛОВА

а может кто-нибудь еще позвонить этому Руслану и сказать, что есть две совершенно разные информации от НЕГО же, может быть он уточнит, что он имел в виду, разговаривая с Лесей?
Перейти на форум:
Найти на сайте: параметры поиска