Відсутність державного садка в ПК

Новобудова не для молодих сімей з дітьми((((
старожил
Анна
Сообщений: 310
ЛУ 14В
186 дней назад
Olivka, Продублируйте еще разок номер карты для сбора денежных средств.
старожил
Дима и Лариса
Сообщений: 406
БХ 11
1592 дня назад
Olivka:

Звернення готове! можна завтра починати збирати підписи і гроші (500 грн - оплатила за звернення)
Пропоную, зібратися завтра всім бажаючим і підписати, по часу можемо зустрітися в 11.00 і в 20.00 біля ЛУ2а (кому на який час зручніше). На збір підписів у нас є тиждень, тому сподіваюся всі бажаючі зможуть підписати.
А в субботу можно подписать?
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2331 день назад
Підсумок за пів дня сьогодні - 23 підписи, + 150 грн
Також залишила звернення в кав'ярні "Куфер", якщо кому зручно підписуйте там!
Всім хто підтримує і приймає учать дякую!
Редактировалось: 2 раза (Последний: 18 марта 2016 в 13:25)
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2331 день назад
На 20.00 прийшло, аж 0 чоловік((( дякую за активність(((
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1036 дней назад
Olivka:
На 20.00 прийшло, аж 0 чоловік((( дякую за активність(((
Olivka, Вы должны быть готовы и к таким результатам(((. Помню, собирала на что-то очередное подписи - просидела пол выходного на улице в холодину и пришло аж целых один человек((( Так что - не расстраивайтесь)))
старожил
Dudnik
Сообщений: 66
ЛУ 4Б
2205 дней назад
Завтра когда пойдем выгуливать малявку обязательно зайдем с супругой и подпишем))))) А денежку туда же?
старожил
Irisha
Сообщений: 4540
ТШ 4
1853 дня назад
Olivka:
На 20.00 прийшло, аж 0 чоловік((( дякую за активність(((
увы, как показывает практика, самый верный способ - это пройтись по квартирам ((
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1036 дней назад
Irisha:
увы, как показывает практика, самый верный способ - это пройтись по квартирам ((
это да((( времени, конечно, тратится немерянно (и не только потому что пройтись, а еще и потому, что большинство людей спрашивают и о других проблемах ПК...), но это эффективней в плане количества подписуемых.
старожил
Виктория
Сообщений: 188
ТШ 2
1975 дней назад
А мы подписали в Куфере все что там было и про садик и про парковку. Я туда зашла, а там все есть
грумер- профессия порой экстремальная, но зато интересная!
старожил
Дима и Лариса
Сообщений: 406
БХ 11
1592 дня назад
Мы завтра тоже подпишем в Куфере!
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2331 день назад
Ирина_И:

Вы должны быть готовы и к таким результатам(((. Помню, собирала на что-то очередное подписи - просидела пол выходного на улице в холодину и пришло аж целых один человек((( Так что - не расстраивайтесь)))

Я готова до будь-якого результату, але просто трошки засмучує байдужість(
Irisha:

увы, как показывает практика, самый верный способ - это пройтись по квартирам ((

згодна, але нажаль я не в змозі пройти весь квартал( а поки що знайшлась лише одна людина, яка погодилася допомогти в цьому плані
Редактировалось: 1 раз (Последний: 19 марта 2016 в 14:33)
старожил
Дима и Лариса
Сообщений: 406
БХ 11
1592 дня назад
Olivka, Сегодня заходили в Куфер и подписали обе петиции. Вас не стали беспокоить. Спасибо, что делаете доброе дело!
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2331 день назад
Дима и Лариса:

Olivka, Сегодня заходили в Куфер и подписали обе петиции. Вас не стали беспокоить. Спасибо, что делаете доброе дело!

І вам дякую)
старожил
Nadiya
Сообщений: 50
БХ 5
2279 дней назад
Olivka,
Всем знакомым и не очень знакомым мамам сообщаю о письме в Куфере. Не переживайте, с миру по нитке.))
бывалый
Іван & Альона
Сообщений: 15
ЛУ 6А
2158 дней назад
Дякую тому хто затронув цю тему. Моєму сину зараз 1,8 міс ми ходимо в держ садочок. Щоб туди його взяли прийшлось купи ти пральну машину і ще багато чого. Я за державні садочки. Мені зараз садочОк обходится 300 грн в місяць. Телефонувала сьогодні в Антошка ходжу зла як собака. Ну дуже космічні ціни!!!
Не знаю де знаходиться це кафе але обовязково знайду і підпишу. Готова допомагати всім чим зможу. Хоч мітинги влаштовувати . Я За.
Тут треба діяти швидко. Якщо треба можемо по квартирах пройтись зібрати підписи. Тому що не всі читають форум. Я вже думала робити скарги на ПК і писати листи в міністерство Освіти і президенту.
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2331 день назад
Іван & Альона:

Дякую тому хто затронув цю тему. Моєму сину зараз 1,8 міс ми ходимо в держ садочок. Щоб туди його взяли прийшлось купи ти пральну машину і ще багато чого. Я за державні садочки. Мені зараз садочОк обходится 300 грн в місяць. Телефонувала сьогодні в Антошка ходжу зла як собака. Ну дуже космічні ціни!!!
Не знаю де знаходиться це кафе але обовязково знайду і підпишу. Готова допомагати всім чим зможу. Хоч мітинги влаштовувати . Я За.
Тут треба діяти швидко. Якщо треба можемо по квартирах пройтись зібрати підписи. Тому що не всі читають форум. Я вже думала робити скарги на ПК і писати листи в міністерство Освіти і президенту.

Побільше би таких активно налаштованих))) дякую, що запропонували допомогу) я хочу роздрукувати об*яви і розвісити в під*їздах, думаю, це буде краще ніж по квартирах ходити, тому допомога не завадить)
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1036 дней назад
Olivka:
Побільше би таких активно налаштованих))) дякую, що запропонували допомогу) я хочу роздрукувати об*яви і розвісити в під*їздах, думаю, це буде краще ніж по квартирах ходити, тому допомога не завадить)
Olivka, можу охопити розклеювання оголошень хоча б в БХ 1б-БХ 1в. Може, ще трохи по першій лінії ... Номер телефону скину в ЛС.Добавлено спустя 2 минутыІван & Альона, Куфер находится по адресу Богдана Хмельницкого 9б - дворик со стороны четной Тараса Шевченко.
бывалый
Іван & Альона
Сообщений: 15
ЛУ 6А
2158 дней назад
Всі методи будуть ефекти! Більше звернень. Але більше люблю скарги на них швидко реагуЮть . Тим більше ми обмануті , бо нам обіцяли держ садочок. Треба бити у всі колокола. Так це буде перший час переписка. Але забудовник має розуміти, що тут рішуче настроєні мешканці. А він планує будуватись далі для чого йому негативний рейтинг. Для чого йому телебачення і журналісти. Роздути можна і потрібно. Рейтинг у ПК хороший. Але..
Пишіть або телефонуйте підемо разом оголошення розклеювати. Буду в ПК в четвер. А якщо зробити скаргу на ПК і відправити президенту, то відповідь прийде Дуже дуже швидко.
бывалый
SkyFire
Сообщений: 39
Соломенский р-н
2932 дня назад
Іван & Альона:
зробити скаргу
Я вот только ЗА!
Только главное это все не на словах делать, как диванная армия....
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2331 день назад
Давайте спочатку все таки почнемо зі звернення, скаржитися можна, але це вже після того як отримаємо відповідь. Зараз нам потрібно зібрати якомога більше підписів до чт включно (в чт ввечері передамо звернення юристу), на даний час їх приблизно 50, а потрібно не менше 100. По збору коштів теж нажаль скромно( ( для багатьох, 20-50 гривень, виявляється це великі гроші, і не всі взвозі їх здати (ось така ситуація)
Вже зібрано 500 грн, ще потрібно 200 грн (це вже за зроблену роботу)+ для подальшої роботи нашого юриста будуть потрібні ще гроші, оскільки безкоштовно ніхно не буде займатися нашим питанням(
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска