Відсутність державного садка в ПК

Новобудова не для молодих сімей з дітьми((((
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2342 дня назад
Ирина_И:

С подписями? Или как? Если что - я в сельраду могу запросто завезти хоть сразу в понедельник.
Дякую, Ірочка) без підписів, це буде просто як запит, тому думаю підписи не обов"язкові. Я завтра можу скинути лист на електронку
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1048 дней назад
Olivka:
Дякую, Ірочка) без підписів, це буде просто як запит, тому думаю підписи не обов"язкові. Я завтра можу скинути лист на електронку
Скидайте - в понеділок занесу)
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1048 дней назад
Занесла сьогодні звернення, яке мені скинула Olivka, до сільради. Звернення прийняли (правда, не відразу - посилаючись на те, що вже неодноразово давали відповідь і що ми можемо звернутися до одного з депутатів за нашими округами)
Але пізніше мені зателефонувала Olivka і сказала, що вони (сільрада) таки не можуть прийняти звернення бо відсутні підписи....
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2342 дня назад
Ще раз дякую, Ірочка за допомогу, в мене вже є необхідні документи - рішення сільради по садочку і школі, в яких сільська рада надає згоду на будівництво садочка і школи, з подальшою передачею на баланс села!
старожил
Corba
Сообщений: 1113
ЛУ 4А
1911 дней назад
Olivka:
Ще раз дякую, Ірочка за допомогу, в мене вже є необхідні документи - рішення сільради по садочку і школі,
А можно на них посмотреть?
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
863 дня назад
Olivka:

Ще раз дякую, Ірочка за допомогу, в мене вже є необхідні документи - рішення сільради по садочку і школі, в яких сільська рада надає згоду на будівництво садочка і школи, з подальшою передачею на баланс села!

садочка та школи на територіі ПК, чи нового крила тих, які вже є в селі?
просто подібні документи вже є на форумі - це ті самі?
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2342 дня назад
anymа:

садочка та школи на територіі ПК, чи нового крила тих, які вже є в селі?
просто подібні документи вже є на форумі - це ті самі?

Рішення від 2014р., тому скоріш всього вони є на форумі
Corba:

А можно на них посмотреть?
Всім бажаючим можу скинути на почту, нажаль не знаю як розмістити їх на форумі(
Редактировалось: 1 раз (Последний: 6 апреля 2016 в 09:09)
старожил
Irisha
Сообщений: 4540
ТШ 4
1864 дня назад
Corba:
А можно на них посмотреть?
их уже не раз выкладывали на форуме в разных темах
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2342 дня назад
ці документи є в блозі нашого депутата http://deputat13.blogspot.com в закладці "Полезные документы" документи по садочку і школі
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2342 дня назад
Завтра в сільраді наш депутат підніме питання по садочку, потрібні бажаючі які зможуть в 14.00 під*їхати на сесію!!!!!!!!!!!!!!
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1048 дней назад
Olivka, Зараз обіцяти на всі 100% не можу, але постараюся.
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2342 дня назад
Ирина_И:

Olivka, Зараз обіцяти на всі 100% не можу, але постараюся.

дякую, я теж постараюся
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2342 дня назад
Коротко опишу останню інформацію, отриману з декількох джерел:
1) Крім рішень сільради, про готовність взяття садочок на баланс є ще і відмова (ознайомитися з нею, поки що не вдалося)оскільки бюджет села не дозволив це зробити. Після цього, НАЧЕБТО, наш забудорвник виплачує, ВСІ пайові внески і заключає договір з "Анношкою". В цьому році село готове було взяти садочок на баланс, АЛЕ забудовник, ЧЕСНО, виконав свої зобов"язання, тому які можуть бути претензії?
2) Інша версія - відмова є, АЛЕ відмова брати на баланс садочок до здачі будівлі в експлуатацію!!! (це не підтверджена інформація), оскільки є побоювання, що будівля побудована з порушеннями технічних норм, і використовуватися для садочка не зможе! З пайовими внесками теж, не все так чесно((( Дуже великі кошти вложив наш забудовник в цей садочок, щоб просто так його віддати(((
Є можливість щось змінити, але для цього потрібно боротися, щоб була група людей, які готові поїхати на зустріч, з*їздити в сільраду, а не просто поставити підпис і чекати, що за них все хтось зробить!
старожил
Irisha
Сообщений: 4540
ТШ 4
1864 дня назад
Olivka:

....
Є можливість щось змінити, але для цього потрібно боротися, щоб була група людей, які готові поїхати на зустріч, з*їздити в сільраду, а не просто поставити підпис і чекати, що за них все хтось зробить!
С такими людьми у нас гипер-дефицит ((
старожил
creation
Сообщений: 68
БХ 11А
2186 дней назад
Готова присоединиться и съездить в Сельсовет.
Есть только одна религия — любовь. Саи Баба.
бывалый
iv777777
Сообщений: 23
2883 дня назад
Простите, но уж какая-то больно путанная информация... Необходимо просить нашего депутата раздобыть документальное подтверждение... Только по документам и можно будет нарисовать правдивую картину - и про желание застройщика передать на баланс, и при желание-нежелание сельсовета принять-не принять на баланс, короче пролить свет истинных намерений передающе-принимающих сторон. Наверное, как то так.
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2342 дня назад
Якщо хтось точно зможе, пишіть я наберуть нашого депутата; щоб він зустрів
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2342 дня назад
iv777777:

Простите, но уж какая-то больно путанная информация... Необходимо просить нашего депутата раздобыть документальное подтверждение... Только по документам и можно будет нарисовать правдивую картину - и про желание застройщика передать на баланс, и при желание-нежелание сельсовета принять-не принять на баланс, короче пролить свет истинных намерений передающе-принимающих сторон. Наверное, как то так.

Він сьогодні спробує отримати ці документи на сессії сільради, тому будь-ласка під*їдьте пару чоловік, щоб вони бачили що ми зацікавлені в цьому питанні!!!
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1048 дней назад
не успеваю.... sad
старожил
Олег
Сообщений: 296
ТШ 1
1037 дней назад
Відвідав сесію сільради. Постараюся описати події, як воно було.

Депутат Животовський А. виступив з промовою, у якій зазначив, що жителям Петрівського кварталу відомо, що ТОВ «Петрівський квартал» звертався до сільської ради з проханням взяти на баланс села приміщення дитячого садка в рахунок сплати пайового внеску. І це клопотання було задоволене. Останнім часом до жителів почали надходити повідомлення, що сільська раді відмовилася брати дитсадок на баланс через фінансову неспроможність його утримувати. Це викликає обурення у жителів, які постійно звертаються до нього та просять прояснити ситуацію з даного приводу та дати офіційне роз’яснення.

Голова сільради Овсієнко А. попросив надати документи на підтвердження того, що сільрада відмовилася приймати садок.
Документів не надали.
Овсієнко А. повідомив, що рішення сільської ради про прийняття дитячого садка на баланс не відмінялося, залишається в силі. Сільська рада чекає прийняття споруди в експлуатацію, після чого звернеться до ТОВ «Петрівський квартал» з офіційним проханням передати приміщення дитсадка на баланс сільради. Якщо приміщення не буде передано, сільська рада буде ставити питання про сплату ТОВ «Петрівський квартал» необхідних паєвих внесків. На адресу сільради вже надійшло декілька звернень жителів кварталу з даного питання, на них буде дано відповідь.

Деякі депутати почали стверджувати, що жителі безпричинно «піднімають хвилю».

Я попросив слова, і зазначив, що нам відомо про готовність сільради взяти садочок на баланс. Однак, на сайті ТОВ «Петрівський квартал» було повідомлено, що бажаючі відвідувати садок можуть заключати відповідні договори з мережею дитячих закладів «Антошка». Таким чином, дії ТОВ «Петрівський квартал» свідчать про те, що дитячий садок буде передано «Антошці», а не територіальній громаді. І це викликає занепокоєння та сумніви.

Депутат Смірнов О. сказав, що він ніколи у відділі продаж не закликав підписувати договори з Антошкою, вони не підписуються. Насправді Антошка просто зайшла сюди, щоб промоніторити ситуацію.

Виник діалог між мною та Смірновим О.:
О. - Чому тоді між «Антошкою» та жителями укладаються договори?
С. - Надайте мені хоч один договір, вони не можуть укладатися.
О. Щоб спростувати Ваші слова я постараюся знайти та надати Вам примірник уже укладеного договору.
С. - Якщо цей договір буде укладений між «Антошка» і жителями, то до чого тут ТОВ «Петрівський квартал»?
О. - Як ви можете пояснити, що мережа «Антошка» закликає укладати договори на послуги у приміщенні, яке будується ТОВ «Петрівський квартал» без домовленості про оренду або викуп цього приміщення? І чому на сайті забудовника наявна інформація про можливість укладання таких договорів? Як можна одне те ж саме приміщення передати і сільраді, і «Антошці»?
С. – З «Антошкою» ще нічого не зрозуміло. Коли я почув, що вони за послуги просять 6000 гривень, я сказав їм, що вони навіть за ціною 5000 клієнтів тут не знайдуть клієнтів. Я маю двоє дітей, і теж не готовий за садок віддавати 12000. Я розмовляв з Городіловим про цю ситуацію, він рішення ще не прийняв.

На завершення Овсієнко А. знову наголосив, що від прийняття садочку сільрада не відмовлялся, зацікавлена в цьому. На всі звернення з даного приводу нададуть жителям відповідь.


З побаченого та почутого для себе зробив висновки:
1) Офіційно сільська рада готова прийняти приміщення садочку на баланс, не відмовлялася від цього у письмовій формі.
2) Чи буде передано приміщення під садочок територіальній громаді залежить від забудовника. Якщо йому економічно буде вигідно передати його «Антошці» або комусь іншому, він зробить це. Про його готовність не передавати приміщення громаді свідчать переговори з «Антошкою». Суть цих переговорів не розголошується.
3) Оскільки рішення щодо передачі садочка «Антошці» не прийнято, ті, хто уклав або укладе з ними договір, дуже ризикує втратити сплачені кошти.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 8 апреля 2016 в 16:54)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска