Відсутність державного садка в ПК

Новобудова не для молодих сімей з дітьми((((
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2326 дней назад
В середу буде готове звернення до забудовника! Вирішили одразу писати з приводу садочка і школи! Юристу за послуги потрібно заплатити 700 грн (консультація і складання звернення)
План дій:
- зібрати 700 грн до ср
- тиждень на збір підписів (бажано підключити якомога більше людей, в тому числі по збору підписів, бажано 1 людина на будинок)
- відвозимо звернення і домовляємося про зустріч з забудовником, бажано на території ПК
Тому, пишіть кому не байдуже це питання і будемо боротися!
старожил
Витал
Сообщений: 3735
БХ 5Б
2846 дней назад
Olivka:
зібрати 700 грн до ср
а Вы бы кинули тут номер Приваткарты что ли, ну раз уж наша соседка то в Личку свои данные, я думаю 700 грн так собрать сможете быстрее, а еще написать админу что бы он вывесил это где то в видном месте на форуме, я готов поддержать деньгами если что через приват24.
бывалый
pussycat
Сообщений: 30
ЛУ 2А
2923 дня назад
Olivka, куди відраховувати , та куди відносити грошові ресурси ? Також , де будуть збиратися підписи,куди підходити?
старожил
Дима и Лариса
Сообщений: 406
БХ 11
1588 дней назад
Присоединяемся!!! Давайте номер карты! Готовы подъехать на встречу с представителями, если что!!!
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2326 дней назад
Оскільки звернення буде готове в ср, пропоную зібратися в чт ввечері біля ЛУ2-а, можемо запросити і юриста, одразу підпишемо звернення і все обговоримо.
На рахунок грошей, можливо є пропозиції, як правльно зібрати потрібну суму, щоб не збирати лишні кошти? можливо, спочатку скласти список, хто готовий здати, а тоді розіб"єму суму на всіх?
старожил
Andyfio
Сообщений: 294
Соборная 4
837 дней назад
Olivka:

Оскільки звернення буде готове в ср, пропоную зібратися в чт ввечері біля ЛУ2-а, можемо запросити і юриста, одразу підпишемо звернення і все обговоримо.
На рахунок грошей, можливо є пропозиції, як правльно зібрати потрібну суму, щоб не збирати лишні кошти? можливо, спочатку скласти список, хто готовий здати, а тоді розіб"єму суму на всіх?

як майбутній мешканець, надіюсь що добудують будинок))), теж підтримую ідею. В самого 6 міс. дитя...
старожил
Nadiya
Сообщений: 50
БХ 5
2275 дней назад
Підтримую!
старожил
Reksana
Сообщений: 330
Тш 5
2068 дней назад
До речі, трохи відходячи від теми. Я так розумію, жителі 10-і лініі можуть претендувати на державний садок в Софіівській Борщагівці, оскільки іх будинки відносяться до С.Борщагівки, а не с.Петрівське. З врахуванням кількості новобуд це не сильно полегшує життя, але тим не менш...
Цыплят по осени считают.
старожил
iro4ka01
Сообщений: 59
БХ 5
2611 дней назад
Поддерживаю )) может Вы просто номер карты напишите! Кто сколько считает нужным, сколько и сбросит...а Вы просто отписывайтесь сколько осталось ещё собрать )
старожил
Витал
Сообщений: 3735
БХ 5Б
2846 дней назад
Olivka:
На рахунок грошей, можливо є пропозиції, як правльно зібрати потрібну суму, щоб не збирати лишні кошти? можливо, спочатку скласти список, хто готовий здати, а тоді розіб"єму суму на всіх?
поверьте лишнего не будет.. это будет не последнее письмо застройщику, потом в прокуратуру, сельраду, и т.д.
ну если вдруг пан Городилов в ответ на письмо возьмет и передаст садик в громаду да еще и школу воздвигнет...то лишние деньги просадим все вместе в кафе КУФЕР laugh так что не стесняйтесь, готов перечислить..
Редактировалось: 1 раз (Последний: 12 марта 2016 в 17:45)
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2326 дней назад
домовились) тоді давайте хто має бажання на карточку
Скрытый текст виден только зарегистрированным пользователям

а інші бажаючі можуть особисто при підписанні зверненння!
Редактировалось: 2 раза (Последний: 12 марта 2016 в 18:57)
старожил
Витал
Сообщений: 3735
БХ 5Б
2846 дней назад
Olivka, Наташа, кинул Вам денежку.
старожил
Дима и Лариса
Сообщений: 406
БХ 11
1588 дней назад
Трошки ушло! laugh Мы с Вами!!!
старожил
Andyfio
Сообщений: 294
Соборная 4
837 дней назад
Reksana:

До речі, трохи відходячи від теми. Я так розумію, жителі 10-і лініі можуть претендувати на державний садок в Софіівській Борщагівці, оскільки іх будинки відносяться до С.Борщагівки, а не с.Петрівське. З врахуванням кількості новобуд це не сильно полегшує життя, але тим не менш...

Надії на дитячий садок С.Борщагівки мало, оскільки там вже зараз більше діточок чим потрібно, а поки наш виросте, боюсь і уявити, що там робитиметься і скільки коштуватиме, щоб попасти туди...
старожил
Дима и Лариса
Сообщений: 406
БХ 11
1588 дней назад
Если можно - напишите в личку когда встреча. Не всегда есть время почитать форум, а личные сообщения сразу на почте и я их вижу моментально. Спасибо!!!
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2326 дней назад
Витал:

Olivka, Наташа, кинул Вам денежку.

початок є)Добавлено спустя 4 минуты
Дима и Лариса:

Если можно - напишите в личку когда встреча. Не всегда есть время почитать форум, а личные сообщения сразу на почте и я их вижу моментально. Спасибо!!!

спробую всім написати бажаючим) в ср точно буду знати, якщо документи будуть на руках в чт ввечері можемо зібратися, але в кого не буде можливості зможемо зустрітися індивідуально) я кожен день з дитиную гуляю до обіду і ввечеріДобавлено спустя 7 минут
Дима и Лариса:

Трошки ушло! laugh Мы с Вами!!!

є) на консультацію вже назбирали)
старожил
Дима и Лариса
Сообщений: 406
БХ 11
1588 дней назад
Olivka:
є) на консультацію вже назбирали)
це вже добре! Початок є!!!
старожил
Nadiya
Сообщений: 50
БХ 5
2275 дней назад
Кинула деньги. Чем больше нас, тем реальней результат
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2326 дней назад
Nadiya:

Кинула деньги. Чем больше нас, тем реальней результат
є, згодна з Вами)Добавлено спустя 8 минутАле давайте трошки активніше, підключайте людей, інформуйте про нашу добру справу, бо нажаль, 5-10 чоловік не зможе нічого зробити(
Потрібен план як проінформувати більшу частину наших мешканців, про збір підписів, можливо потрібні об"яви?
Також потрібні люди які готові зібрати підписи, я одна це зробити не зможу( (якщо по кожному будинку вибрати одну людину яка зможе пройти, підписати у своїх сусідів, буде гарний результат)
старожил
Mr.Di
Сообщений: 3462
БХ 7
2867 дней назад
Интересно, что там такое в обращении за 700 грн, которое составил юрист, что заставит прийти на встречу застройщика? scratch кстати, кого в лице застройщика юрист приглашает? или как обычно Смирнова? Так его и бесплатно можно пригласить, все равно слушать там нечего idontknow
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска