Відсутність державного садка в ПК

Новобудова не для молодих сімей з дітьми((((
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
Об яви готові, є бажаючі допомогти розклеїти?
старожил
Nadiya
Сообщений: 50
БХ 5
2285 дней назад
Olivka,
Ще кинула на Вашу картку. Можу поклеїти оголошення по під'їздам БХ завтра ввечері після 19-00, раніше немає з ким залишити дитину. Напишіть будь ласка телефон, завтра зателефоную щоб узяти об'яви
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
Nadiya:

Olivka,
Ще кинула на Вашу картку. Можу поклеїти оголошення по під'їздам БХ завтра ввечері після 19-00, раніше немає з ким залишити дитину. Напишіть будь ласка телефон, завтра зателефоную щоб узяти об'яви
дякую! хочу розклеїти сьогодні, щоб завтра на 20.00 зібратися і підписати всім бажаючим, в чт вже передам звернення. Нічого, може ще знайдеться пару бажаючих на сьогодні, розклеїмо)
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1041 день назад
Olivka, я могу сегодня вечером охватить два полубублика (БХ1б-БХ1в). Сообщите в ЛС, как с Вами связаться (свой номер телефона я Вам отправляла на днях)
старожил
femidka
Сообщений: 63
ЛУ 14в
2105 дней назад
Привет, я тоже хочу адекватного решения по садику. Приехать подписать могу скорее на выходных. Напишите карту привата перекину свою долю на юриста.
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
femidka:

Привет, я тоже хочу адекватного решения по садику. Приехать подписать могу скорее на выходных. Напишите карту привата перекину свою долю на юриста.
В пт вже відвеземо звернення( не хочеться на довго відкладати цей процес
Редактировалось: 2 раза (Последний: 23 марта 2016 в 13:14)
старожил
femidka
Сообщений: 63
ЛУ 14в
2105 дней назад
перевела 55 грн.
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
femidka:

перевела 55 грн.

є, дякую!
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
Результат сьогоднішніх зборів і вчорашньої праці моєї і Ирины_И (дякую за допомогу, ще раз): прийшло 2 сім*ї(((( з всього Петрівського кварталу!
За 6 днів зібрано приблизно 60 підписів і 740 грн!
дякую всім за пітримку, завтра все передаю юристу і будемо чекати відповідь, сподіваюсь наші старання не будуть даремні)
Редактировалось: 1 раз (Последний: 23 марта 2016 в 20:48)
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
Вчора була приємно здивована, в кав"ярні "КУрер" підписали 70 чоловік, а разом в нас виходить 127 підписів)
Редактировалось: 2 раза (Последний: 25 марта 2016 в 09:11)
старожил
Nadiya
Сообщений: 50
БХ 5
2285 дней назад
Olivka,
Ура. Не зря значит старались)))
бывалый
Іван & Альона
Сообщений: 15
ЛУ 6А
2164 дня назад
Olivka, а можна Ваш контакт. Не завжди заходжу на форум. Я вже в ПК . Готова допомогти.
0932941323 це мій контакт.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 25 марта 2016 в 18:43)
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
Іван & Альона:

Olivka, а можна Ваш контакт. Не завжди заходжу на форум. Я вже в ПК . Готова допомогти.
0932941323 це мій контакт.

відповіла)
старожил
Kolysik05
Сообщений: 99
ЛУ 2А
2007 дней назад
applause
Olivka:

Вчора була приємно здивована, в кав"ярні "КУрер" підписали 70 чоловік, а разом в нас виходить 127 підписів)

applause ще є небайдужі люди!!!
старожил
Annetta
Сообщений: 192
ТШ 2
2117 дней назад
А ще можна підписати звернення ?
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
Kolysik05:

applause ще є небайдужі люди!!!

Небайдужих багато, але немає способу всіх проінформувати( бігати по квартирах, це не вріант(
Annetta:

А ще можна підписати звернення ?

Вже передала юристу(
Редактировалось: 1 раз (Последний: 26 марта 2016 в 17:00)
старожил
sashagreen
Предупреждение о нарушении правил сайта
Сообщений: 270
Соборная 2
532 дня назад
де підписувати?, завтра буду в ПК
Продам мёд
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
sashagreen:

де підписувати?, завтра буду в ПК
звернення вже передали, щоб наступного разу всі могли підписати скидайте мені свої номера телефонів, буду всіх інформувати)
звернення знаходилося в мене тиждень, я писала про це на форумі, на сайті вк, розклеїли об*яви в під*їздах + підписала у всіх на майданчиках, де ми гуляємо, все що змогла)
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2336 дней назад
Нова інформація: звернення відвезли, офіційно відповіді ще немає, але вони кажуть про те, що сільрада відмовилася брати на баланс садочок! Є неофіційна інформація, що це неправда, але нам потрібна офіційна відповідь від сільрада. Для цього потрібно відвезти звернення з проханням про уточнення інформації. В кого є можливість роздрукувати і відвезти в сільраду лист? (це треба зробити на цьому тижні, а в мене, нажаль, немає такої можливості((()
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1041 день назад
Olivka:
Для цього потрібно відвезти звернення з проханням про уточнення інформації.
С подписями? Или как? Если что - я в сельраду могу запросто завезти хоть сразу в понедельник.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска