Відсутність державного садка в ПК

Новобудова не для молодих сімей з дітьми((((
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2305 дней назад
Зіткнулися з проблемою садочка, оскільки дитині треба осінню йти в садочок, а куди йти ми і досі не знаємо((( В нашому селі в Софіївській борщагівці наших діток не хочуть брати, а приватний садочок ми не зможемо потягнути( І тут питання до забудовника, чому складається така ситуація, що ми з нашими дітками повинні бігати, шукати садочки, возити їх в Київ (де також переповнені групи), якщо в нас великий квартал, якому просто необхідно мати свій садочок????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Я впевнена, що багато мам з ПК хочуть водити діток в свій садочок і готові платити за нього гроші, але вибачте не 5000 грн в місяць(((((((((( Тому хочу запропонувати зібратися всім мамам і папам, які проживають в Петрівському Кварталі, добиватися того, щоб наш дитячий садочок, зробити частково державним, або хоча б дешевшим, щоб всі мали можливість водити свої дітей в НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК!!!!!!!!!!!
Редактировалось: 3 раза (Последний: 3 марта 2016 в 15:07)
бывалый
pussycat
Сообщений: 30
ЛУ 2А
2902 дня назад
Потрібно вибрати якийсь день, аби всім мамам зустрітися, продумати план дій, та йти штурмом до забудовника /сільраду.Добавлено спустя 3 минутыВзагалі жлобство - побудувати таки великий ПК квартал , а немає на території ні школи, ні садочка нормального, лише на 110 місць, це ніби насмішка.... desant
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2305 дней назад
Думаю,для початку,нам потрібен хороший юрист, який би допоміг нам скласти звернення і зібрати підписи, можливо у когось є знайомий юрист, який би готовий був нам допомогти?
старожил
Катя
Сообщений: 122
БХ 11
2171 день назад
Повністю ЗА!!!!!! Хоч я ще не маю дітей але в найближчому майбутньому вони будуть. Знаючи ситуацію треба від 1 місяця народження дитини шукати куди стати в чергу або знайомих (10-13 тис. грн щоб записали)....це жах.
старожил
iro4ka01
Сообщений: 59
БХ 5
2590 дней назад
pussycat:
Взагалі жлобство - побудувати таки великий ПК квартал , а немає на території ні школи, ні садочка нормального, лише на 110 місць, це ніби насмішка..
Та да, один из самых больших кварталов...доступные садик и школа обязательно должны быть...печально, что пока жители сами не организуются и не добьются цели, то толку не будет...причём обещали же.....и сарафанное радио быстро расходится, уверенна потенциальные клиенты читают все эти обсуждения...
старожил
iro4ka01
Сообщений: 59
БХ 5
2590 дней назад
Котэ:

Lu4ano4ka:
Знаючи ситуацію треба від 1 місяця народження дитини шукати куди стати в чергу або знайомих (10-13 тис. грн щоб записали)....це жах.
а якщо стати в чергу від народження невже за три роки черга не дійде?

У меня знакомая стояла в очереди два года, в итоге была 450 в списке...
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
826 дней назад
Olivka, Ви не маєте нічого проти зміни назви теми на "Відсутність державного садка в ПК", а то зараз своєю назвою вона якби натякає на те, що він існує? Якщо Ви згодні, я можу це зробити
старожил
Nadiya
Сообщений: 50
БХ 5
2253 дня назад
За "обращение" обеими руками.
А насчет электронной очереди еще те приколы: 2 года назад стали в электронную очередь в три сада, когда ребенку было 6 месяцев. Постоянно следила за продвижением в очереди, а месяц назад обнаружила надпись "прийнятий". Возмущению не было предела, ни на электронку ни по телефону никаких уведомлений не было. Написала уже два обращения с просьбой обьяснить даную надпись, ответа жду по сей день.
бывалый
SergSova
Сообщений: 12
ТШ 1
1752 дня назад
Я ЗА, ходим сейчас в киевский садик.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 3 марта 2016 в 17:13)
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2305 дней назад
anymа:

я не проти)
старожил
iro4ka01
Сообщений: 59
БХ 5
2590 дней назад
Котэ:

это у нас тут? а как же тогда формируется очередь, ведь в группы же по годам ходят, а не как повезет? или кто раньше стал тому и повезло?
просто не понимаю как все это происходит

Не знаю как формируется, но знаю случай, когда человек в очереди не стоял, а пошёл заплатил нужным людям и та-дам --- 1 в этом списке...и все равно на тех, кто по три года стоит...может не везде так...я не знаю...но такое было...
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2305 дней назад
По закону кожен забудовник такого великого будівельного комплексу повинен побудувати садочок ДЕРЖАВНИЙ, тому треба скласти запит в сільраду і забудовнику, зібрати підписи і вперед в бій)
старожил
Corba
Сообщений: 1113
ЛУ 4А
1873 дня назад
Olivka:
По закону кожен забудовник
А, что это за закон такой?
старожил
Mr.Di
Сообщений: 3462
БХ 7
2845 дней назад
Olivka, ошарашьте нас этим законом, не томите smoke
бывалый
SkyFire
Сообщений: 39
Соломенский р-н
2906 дней назад
Olivka:

По закону кожен забудовник такого великого будівельного комплексу повинен побудувати садочок ДЕРЖАВНИЙ, тому треба скласти запит в сільраду і забудовнику, зібрати підписи і вперед в бій)

Вот и мне интересно где такое написано.
Можна ссылочку)
старожил
iro4ka01
Сообщений: 59
БХ 5
2590 дней назад
Та нет такого закона...че пристали ? glasses .......но садик должен быть, желательно государственный или частный с адекватными условиями..... И вообще - меньше текста, больше дела!!!!...девушка вроде встретится предлагала...
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2305 дней назад
Я не збираюся нікому нічого доказувати, і чесно кажучи, мені не зрозуміло, чому в цій темі пишуть люди яким взагалі не актуальна ця проблема( Віддавайте своїх дітей в приватні садочки, платіть - 5-7 тис./міс або везіть їх в Київ кожен день і радійте життю! Я нікого не змушую займатися цим питанння, але я знаю, що для багатьох, як і для мене - це проблема! І якщо ми можемо щось змінити, то спробуємо це зробити!!!
Ситуація така, що дійсно такого закону, який би забов"язував забудовника будувати саме Державний садочок немає (нажаль, хоча мені здається, це великий мінус нашому законодавству((( Забудовник домовився з сільською радою (в нашому випадку) що садочок буде побудований, і рада це погодила тому зараз нажаль сільська рада немає ніякого впливу на забудовника((( Але є юрист, який готовий нам допомогти, скласти звернення до забудовника від імені мешканців ПК з проханням забезпечити дітей садочком і школою (з адекватними умовами оплати)!!! Є ще деякі методи впливу на забудовника, але спочатку потрібен діалог, а потім радикальні методи!
Редактировалось: 1 раз (Последний: 5 марта 2016 в 15:37)
старожил
iro4ka01
Сообщений: 59
БХ 5
2590 дней назад
Olivka, Вы уже нашли юриста? План действий примерный есть ?
старожил
Olivka
Сообщений: 60
ЛУ 2А
2305 дней назад
Юрист є) після свят зможу з нею зустрітися і оформити звернення, потім треба зібрати підписи, для цього треба бажаючі)
старожил
Алекс
Сообщений: 244
БХ 11Б
2122 дня назад
в Киеве стали в очерель в 10 месяцев
летом 2015 года были 4 и 7 в списке
(записывались в 2 садиках)
Котэ:

Lu4ano4ka:
Знаючи ситуацію треба від 1 місяця народження дитини шукати куди стати в чергу або знайомих (10-13 тис. грн щоб записали)....це жах.
а якщо стати в чергу від народження невже за три роки черга не дійде?
Добавлено спустя 3 минуты+1
только скажите где и когда)
Olivka:

Юрист є) після свят зможу з нею зустрітися і оформити звернення, потім треба зібрати підписи, для цього треба бажаючі)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска