Ход строительства 12 линии

Группа Viber 12 линия - http://pkvartal.com/users/lesha75 и http://pkvartal.com/users/zulyi, Правила в 1 сообщении данной темы.
Посетитель
Dasha
Сообщений: 1
2001 день назад
Фото 30.09.2018. Работали 2 крана и было видно 4 строителя, ложили кирпич.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 1 октября 2018 в 14:00)
Посетитель
tanay2404
Сообщений: 7
Соборная 105В-1
1206 дней назад
УВАЖАЕМЫЕ ИНВЕСТОРА 12 ЛИНИИ!!!
03.11.2018 ГОДА в 11-30 возле дома состоится собрание инвесторов.
старожил
lana
Сообщений: 54
1959 дней назад
Добрый день.Сообщите новости по нашему дому ,можно и с фото если есть.СМастер давно не выкладывал свои репортажи.Сообщите пожалуйста.
Посетитель
Оксана
Сообщений: 1
Соборная 105В-1
1947 дней назад
Прошу добавить меня в группу вайбер. Инвестор 12 линии. 0956367275
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
lana:

Добрый день.Сообщите новости по нашему дому ,можно и с фото если есть.СМастер давно не выкладывал свои репортажи.Сообщите пожалуйста.

Перед Новим роком для мене усе виглядало приблизно так:


https://youtu.be/lFeBBEvakmU

Коли я приблизно в жовтні-листопаді по переуступці продавав майнові права, забудовник обіцяв у березні-квітні добудувати. Мабуть, приблизно тоді зніму наступне відео, перевірю готовність. На даний момент мені вже очевидно, що дотримуватись обіцянки, як і усі попередні рази, забудовник не планує. Чим більше часу проходить, відколи я продав тут квартиру - тим більше я переконуюсь в тому, що правильно зробив. Хоч спочатку були сумніви. Тепер я шкодую лише про те, що взагалі зв'язався з цим довгобудом. Лише втратив час і трохи грошей. Сам винен, що повівся на балачки про "надійного забудовника" і обіцянку компенсації за затримку. Вирішив, що 9-та лінія - це косяк, котрий більше ніколи не повториться. Але 12-лінія вже побила усі рекорди тієї не самої благополучної лінії не тільки по затримці, але й по масштабах пожежі під-час будівництва.

При бажанні на подібних об'єктах інші забудовники роблять фасади за пару місяців. Якщо до квітня фасаду не буде - у забудовника просто нема намірів щось добудовувати. Принаймні я зараз для себе бачу лише таке пояснення тому, що так затягуються роботи на об'єкті. Можливо, це пов'язано зі змінами в ДБН, котрі більш чітко обмежують щільність населення та установку індивідуального опалення в залежності від кількості поверхів. Принаймні прочитавши десь перед Новим роком про останні зміни в ДБН, я б точно вдруге не ризикнув купувати квартиру у не введеному в експлуатацію з усіма комунікаціями будинку. Особливо у NOVBUD з його провальними справами.
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1009 дней назад
ZMaster:
Особливо у NOVBUD з його провальними справами.
ZMaster,а можно точнее - какие провальные? Все, что строилось - сдано. Все, что строится - сдастся -
больше, чем уверена. Увы, сроки сдачи (я так понимаю) сдвинуты...
Я, (как житель квартала уже почти шестой год) не совсем понимаю - почему вдруг Застройщик стал "довгобудом"?
Из-за задержек? Но... Вкладывая в новое, еще не построенное жилье, риск есть всегда.
Только с данным Застройщиком, в это время, это всего лишь задержка строительства, а не изначальное кидалово.
ZMaster:
але й по масштабах пожежі під-час будівництва.
вот тут вообще не поняла о чем Вы. О какой "масштабах пожежі" идет речь...

Просто читаешь вот так вот это все и думаешь... Такой классный, красивый, большой квартал.
Сдан, подключен ко всем коммуникациям, заселен... И тут - такой негатив(((
А не было мысли в какое время мы вообще все сейчас (последние 3-5 лет) живем?

Понимаю, что мой пост у тех, кто ждет свое жилье не вызовет позитива - реакция будет - мол... "Вы ж не были в нашей ситуации, в нашей шкуре..." Но никто ж не знает, в какой именно ситуации была я или моя семья.
Поэтому - не воспримите мой пост, как "Застройщик - супер, а вы - терпите!" (я тоже в свое время много дергала НОВБУД)
Воспримите это как то, что многим тут, у нас, потом жить, а негатив никому не нужен даже в мыслях.
Всем скорейшего получения своих законных и заветных квадратных метров! v
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
Ирина_И:

ZMaster:
Особливо у NOVBUD з його провальними справами.
ZMaster,а можно точнее - какие провальные? Все, что строилось - сдано. Все, что строится - сдастся -
больше, чем уверена.


Ваша впевненість vs моя невпевненість. Ви свій досвід отримали декілька років назад, я для себе оцінюю те, що у мене в житті відбувалося останні півтора роки. Пару місяців я регулярно викладав фотозвіти з будмайданчику, потім ще рік знімав відео. Як міг, сам для себе, видавлював якийсь позитив з в'яло йдучих процесів. Чекав, що ось-ось добудують попередню лінію, і справи не підуть, а полетять. Власне від забудовника постійно і лунали такі обіцянки. Ось виженемо коробку 11-ї лінії, і всіх будівельників переведемо на 12-ту. Зачекайте поміняємо генпідрядника, і він гнатиме по два поверхи за місяць. Ось поміняємо директора, і він запустить процес. За півтора роки я застав трьох директорів. Це у них як переставляння ліжка у борделі. Жоден свій графік на два тижні вони не виконали, у графіків на пів-року відставання на місяць буквально з першого місяця. Я такі справи вважаю провальними. Можете це ж саме вважати успіхом.
Щодо пожеж. Про пожежу під-час будівництва 9-ї лінії можна почитати на цьому ж форумі у відповідній темі. Як горіла 12-та лінія, якщо дуже хочете, можу пошукати відео в інтернеті. Його минулого літа викладали жителі Європейки. У мене є знятий на телефон вигляд стіни буд. 105Б-5 після пожежі і сильної зливи. Можу поділитись.

У забудовника завжди є можливість підтягнути свою репутацію, якщо є бажання. А може і не завжди. Ось чого зараз не вистачає забудовнику, щоб зробити так, щоб сотні ощасливлених інвесторів 12-ї лінії захотіли висловити в мережі свою вдячність? Не вистачає бажання, чи не вистачає можливостей? Чи може він все-таки візьметься відновлювати репутацію? Побачимо в квітні.
Посетитель
igor
Сообщений: 1
1710 дней назад
Добрый день! Я инвестор 12 линии, прошу добавить меня в группу viber- 0734266692
бывалый
Юр услуги
Сообщений: 14
ТШ 3
1480 дней назад
Здравствуйте. Многие инвесторы столкнулись с неприятной ситуацией, когда застройщик нарушает условия договора по срокам сдачи объекта. В качестве "извинений" предлагает кладовки, паркоместа и т.п. Но....... Условиями договора предусмотрена ответственность застройщика за нарушение срока сдачи объекта. Как показывает практика, сума пени доходит до нескольких СОТЕН ТЫСЯЧ гривен. Для примера, пеня за просрочку сдачи 2-х комнатной квартиры за 10 месяцев составила 246 тысяч гривен. Застройщиком "принято решение" выплачивать пеню только за 6 месяцев просрочки. Это "решение" противоречит законодательству и является ни чем другим, как очередным способом обмана инвесторов.
Предлагаю квалифицированную юридическую помощь в взыскании пени с застройщика в полном размере. Заранее скажу что это не фейк и не не заказуха. Живу на квартале, владею ситуацией.
Заинтересованных прошу писать на электронку: law.help2019@ukr.net
Или на Вайбер 0673040267
Надеюсь на здравый смысл и адекватность модераторов
Посетитель
tanay2404
Сообщений: 7
Соборная 105В-1
1206 дней назад
Добрый день уважаемые соседи!!!
В субботу 16.03.2019 года в 11-00 состоится общее собрание с инвесторами 12 линии.
Собрание будет проходить возле дома.
Посетитель
BRODIAGA
Сообщений: 8
ТШ 14А
1667 дней назад
Подскажите, а со стороны ПК кто обычно принимает участие в собрании?
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
BRODIAGA:

Подскажите, а со стороны ПК кто обычно принимает участие в собрании?

Як показав час, з їхньої сторони бувають лише брехуни. Це виражаючись максимально м'яко і стримуючи емоції. Інших представників, очевидно, у них немає.
Посетитель
BRODIAGA
Сообщений: 8
ТШ 14А
1667 дней назад
Интересует вопрос потому что являюсь инвестором другой линии и по нашим домам представители ПК категорически отказываются проводить собрания в выходной день. В связи с чем, соответственно, принять участие в собрании многие не могут. Поделитесь опытом, каким образом смогли склонить застройщика проводить собрание в выходной?
Вся наша линия, будет благодарна за информацию.
ZMaster:

BRODIAGA:

Подскажите, а со стороны ПК кто обычно принимает участие в собрании?

Як показав час, з їхньої сторони бувають лише брехуни. Це виражаючись максимально м'яко і стримуючи емоції. Інших представників, очевидно, у них немає.
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
BRODIAGA:

Интересует вопрос потому что являюсь инвестором другой линии и по нашим домам представители ПК категорически отказываются проводить собрания в выходной день. В связи с чем, соответственно, принять участие в собрании многие не могут. Поделитесь опытом, каким образом смогли склонить застройщика проводить собрание в выходной?
Вся наша линия, будет благодарна за информацию.



По 12-й лінії ще трохи більше року назад колишній директор будівництва ПК-4 без якихось проблем і відмазок йшов на контакт і домовлявся про збори. Але потім справи на будмайданчику пішли гірше, і між інвесторами та директором всунули прокладку у вигляді відділу сервісного обслуговування інвесторів. Якщо треба, можу пізніше трохи детальніше про цей відділ. В якийсь момент на зборах замість директора відповідального за 12-ту лінію прийшов директор ПК-5. Я не був присутній на зборах, але за відгуками інших інвесторів - дуже гидкий тип, викликає бажання плюнутии в нього. Дуже зверхньо до всіх ставився, ніби усі винні йому щось, а не навпаки. Потім і на 12- ту лінію назначили максимально схожого, котрий так само одразу спробував сам назначати збори так, як сам вважає за потрібне, щоб типу поставити усіх на місце. Тоді більшість інвесторів поставили його перед фактом, що збори все-одно відбудуться тоді, коли запланували інвестори, незалежно від того, що про це думає керівництво ПК. Але в разі відсутності представників ПК збори планували проводити не біля будмайданчику, як зазвичай, а біля відділу продажів. Тоді керівництво таки погодилось бути присутнім на зборах тоді, коли на цьому наполягають інвестори. Чи вдасться у вас такий "фокус" дуже залежить від того, скільки інвесторів і з яким настроєм будуть готові зібратися у зручний для себе день і час при будь-якому ставленні ПК.
Але якщо чесно, то змусити керівництво прийти на збори і змусити надати достовірну інформацію щодо стану і планів будівництва - це не одне й те саме. На жодних зборах ніразу не було отримано планів будівництва, котрі потім виконувалися б. Згідно з планами, котрі нам надавали приблизно у жовтні 2018, ввести в експлуатацію 12-ту лінію мали у березні-квітні 2019-го (у мене в договорі був прописаний грудень 2017-го). При цьому будують її з 2016-го, і досі ледве готова коробка - навскидку це може трохи більше половини усіх будівельних робіт. Я не знаю, що там обіцяють тепер, мабуть літо-осінь 2019, але я поки як найоптимістичніший варіант розглядав би весну 2020. Це за умови, якщо керівництво ПК все ж піднапряжеться і знайде спосіб пришвидшити роботи.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 22 марта 2019 в 00:00)
Посетитель
BRODIAGA
Сообщений: 8
ТШ 14А
1667 дней назад
Огромное спасибо за исчерпывающий ответ.
ZMaster:

BRODIAGA:

Интересует вопрос потому что являюсь инвестором другой линии и по нашим домам представители ПК категорически отказываются проводить собрания в выходной день. В связи с чем, соответственно, принять участие в собрании многие не могут. Поделитесь опытом, каким образом смогли склонить застройщика проводить собрание в выходной?
Вся наша линия, будет благодарна за информацию.



По 12-й лінії ще трохи більше року назад колишній директор будівництва ПК-4 без якихось проблем і відмазок йшов на контакт і домовлявся про збори. Але потім справи на будмайданчику пішли гірше, і між інвесторами та директором всунули прокладку у вигляді відділу сервісного обслуговування інвесторів. Якщо треба, можу пізніше трохи детальніше про цей відділ. В якийсь момент на зборах замість директора відповідального за 12-ту лінію прийшов директор ПК-5. Я не був присутній на зборах, але за відгуками інших інвесторів - дуже гидкий тип, викликає бажання плюнутии в нього. Дуже зверхньо до всіх ставився, ніби усі винні йому щось, а не навпаки. Потім і на 12- ту лінію назначили максимально схожого, котрий так само одразу спробував сам назначати збори так, як сам вважає за потрібне, щоб типу поставити усіх на місце. Тоді більшість інвесторів поставили його перед фактом, що збори все-одно відбудуться тоді, коли запланували інвестори, незалежно від того, що про це думає керівництво ПК. Але в разі відсутності представників ПК збори планували проводити не біля будмайданчику, як зазвичай, а біля відділу продажів. Тоді керівництво таки погодилось бути присутнім на зборах тоді, коли на цьому наполягають інвестори. Чи вдасться у вас такий "фокус" дуже залежить від того, скільки інвесторів і з яким настроєм будуть готові зібратися у зручний для себе день і час при будь-якому ставленні ПК.
Але якщо чесно, то змусити керівництво прийти на збори і змусити надати достовірну інформацію щодо стану і планів будівництва - це не одне й те саме. На жодних зборах ніразу не було отримано планів будівництва, котрі потім виконувалися б. Згідно з планами, котрі нам надавали приблизно у жовтні 2018, ввести в експлуатацію 12-ту лінію мали у березні-квітні 2019-го (у мене в договорі був прописаний грудень 2017-го). При цьому будують її з 2016-го, і досі ледве готова коробка - навскидку це може трохи більше половини усіх будівельних робіт. Я не знаю, що там обіцяють тепер, мабуть літо-осінь 2019, але я поки як найоптимістичніший варіант розглядав би весну 2020. Це за умови, якщо керівництво ПК все ж піднапряжеться і знайде спосіб пришвидшити роботи.
Посетитель
tanay2404
Сообщений: 7
Соборная 105В-1
1206 дней назад
Добрый день уважаемые соседи!!!

В субботу 06.04.2019 года в 11-00 состоится общее собрание с инвесторами 12 линии.
Собрание будет проходить возле дома.
Посетитель
BRODIAGA
Сообщений: 8
ТШ 14А
1667 дней назад
Добрый день.
Пожалуйста, поделитесь опытом, контактами, знаниями, в общем любой информацией, как "бороться" с застройщиком. ПК-5 3-я линия, такая же проблема как и у вас. Нет документов. Не строит. Кормит обещаниями которые нагло не выполняются.
Может у кого то есть опыт/умения выкладки информации на ЮТУБЕ, ну или непосредственно контакты ютуберов работающих в этом направлении распространения информации? Может у кого есть понимание как работать с правоохранительными и контролирующими органами?
Будем рады любой помощи.
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
BRODIAGA:

Добрый день.
Пожалуйста, поделитесь опытом, контактами, знаниями, в общем любой информацией, как "бороться" с застройщиком. ПК-5 3-я линия, такая же проблема как и у вас. Нет документов. Не строит. Кормит обещаниями которые нагло не выполняются.
Может у кого то есть опыт/умения выкладки информации на ЮТУБЕ, ну или непосредственно контакты ютуберов работающих в этом направлении распространения информации? Может у кого есть понимание как работать с правоохранительными и контролирующими органами?
Будем рады любой помощи.

Мій досвід - це позбутися і забути про квартиру в ПК. Пів-року назад я це зробив, і ще ніразу не пошкодував. Навпаки, коли бачу довгобуд 12-ї лінії з вікна нової квартири, в якій роблю ремонт, переконуюсь в правильному рішенні.

Будь-який інший досвід не має сенсу, оскільки усі інші спроби на щось вплинути не приносили жодного результату.
Посетитель
BRODIAGA
Сообщений: 8
ТШ 14А
1667 дней назад
ZMaster, Оно то может и так, только как вложенные денежные средства вывести без значительных потерь? Форвардный договор(более 50%)+санкции+курсовая разница= потери 70% вложенных средств (ориентировочно)
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
BRODIAGA:

ZMaster, Оно то может и так, только как вложенные денежные средства вывести без значительных потерь? Форвардный договор(более 50%)+санкции+курсовая разница= потери 70% вложенных средств (ориентировочно)

Наприкінці серпня - початку вересня 2018-го представники ПК обіцяли інвесторам 12-ї лінії повернути повну суму при розірванні договору, за виключенням якогось там відсотку. Точно не пам'ятаю, але ми з дружиною підрахували, що вигідніше продати по переуступці. Щоправда навіть в такий спосіб "інвестиція" в ПК нам обійшлася в кількасот доларів збитку і безповоротною втратою часу. Але у нас квартира була трикімнатна, не дуже ходова, тому при продажі ми погодились так знизити ціну. До того ж дружина дуже хотіла встигнути купити приглянуту на вторинному ринку квартиру, котра їй дуже сподобалась, тому ми, можна сказати, поспішали з продажем. Двоюрідна сестра моєї дружини продавала двокімнатну, то навіть залишилась у невеличкому плюсі, якщо не брати до уваги два роки втрачених очікувань і щомісячної плати за оренду квартири. Так чи інакше, але ми "зафіксували свої збитки". Це в будь-якому разі краще, ніж рахувати збитки щомісяця в очікуванні чуда від "надіного перевіреного часом забудовника". Особисто я пів-року назад вже не хотів жити в ПК за будь-яких умов, за сукупністю усіх умов і обставин, котрі супроводжували цю "інвестицію". Коли ми вляпувалися сюди, нашим дітям подобалися тут. Але вони швидко ростуть, і їхні потреби змінюються. Молодша вже пішла в школу, стариший закінчує початкові класи і хоче поступати в якийсь ліцей. Він вже розуміє, що таке добиратися по пробках кудись, і він не хоче бути замкненим в клітці одного ЖК. І він з радістю сприйняв звістку про те, що ми все-таки будемо жити поближче до цивілізації, а не в гламурному гетто. Молодша прислухається до думки старшого. А я, дивлячись на нинішній стан 12-ї лінії усвідомлюю, що вона щонайменше закінчить другий клас, поки ми змогли б сюди заселитися. Це заумови, якщо все-таки до кінця цього року лінію здадуть в експлуатацію і у нас потім не було б затримок з ремонтом через затягування з підключенням комунікацій. Але я вже сумніваюся в швидкому вирішенні і першого, і другого. Для чого моїм дітям увесь цей гламур, якщо все йде до того, що старшому вже треба буде їздити на якісь курси для вступу в ВУЗ до того часу, поки усе це стане повноцінно доступним?
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска