[РЕШЕНО] Cтавят металлочерепицу вместо керамочерепицы (4-5 линии)

можно ли это изменить
старожил
Demi
Сообщений: 316
1896 дней назад
Tysya:

Жду комментов от всех заинтересованных: по тексту , по дополнениям и т.д.
Про 4 линию не забудьте.
старожил
Tysya
Сообщений: 222
ЛУ 6Б
1866 дней назад
Demi:

Tysya:

Жду комментов от всех заинтересованных: по тексту , по дополнениям и т.д.
Про 4 линию не забудьте.
У вас та же проблема? уверенны 100% если да - то я тогда добавлю Вас так же. Но надо что бы кто то и из ваших представителей поставил подпись обязательно.
старожил
femina
Сообщений: 143
ЛУ 4а
2934 дня назад
Прошу вибачення, але після:
Tysya:
Просимо надати роз’яснення з приводу даного питання або ж спростувати його , якщо викладена вище інформація не є дійсною.
може йти відповідь типу:

"- Так, дйсно, з приводу непердбачуваного під'йому цін на будівельні матеріали та роботи було прийняте рішеня що до зменшення витрат на будівництво з боку наших глубокоуважаємих інвесторів. Просимо Вас слушно вибачити нас за те, що не повідомили Вам про таке рішення.
PS: Якщо хочете, за ваш рахунок можемо зробити Вам керамо-черепицю..."

Суцільне IMHO

Тобто мабуть таки доповнити цей пункт... Але зовсім зараз не йде як там можна вивернути...
старожил
Trion
Сообщений: 133
ЛУ 4а
2454 дня назад
Tysya:

Demi:

Tysya:

Жду комментов от всех заинтересованных: по тексту , по дополнениям и т.д.
Про 4 линию не забудьте.
У вас та же проблема? уверенны 100% если да - то я тогда добавлю Вас так же. Но надо что бы кто то и из ваших представителей поставил подпись обязательно.

Tysya, могу взять на себя отправку и т.д.))) Письмо составлено правильно, но не отображает юридической плоскости вопроса. Сейчас я и мой юрист пытаемся найти необходимую законодательную базу. Дайте немного времени)))
старожил
Tysya
Сообщений: 222
ЛУ 6Б
1866 дней назад
конечно! давайте доработаем письмо! ) я только за , что надо что то поконкретнее .
старожил
Tysya
Сообщений: 222
ЛУ 6Б
1866 дней назад
из 4 линии - ребята у Вас бульвар или улица? официально? и какие № домов захватывать? ( у кого еще ничего не положили , и кто точно знает что мет-черепица).
Модератор
Ирина_И
Сообщений: 7801
БХ 1Б
1042 дня назад
Анна:
Просимо пояснити на основі чого було внесено зміни в проектно-кошторисну документацію без відома інвесторів, а також введено в оману недоброякісною рекламною інформацією

Наполягаємо на поясненнях на основі....
Просить не надо, я думаю. надо настаивать.
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
858 дней назад
Tysya:
Лесі Українки за номерами 2А,4А,4Б,6А,6Б
"а також Тараса Шевченка 3, 7 "
это полубублики в 4й линии, ну если таки да, я то я точно не знаю, только предполагаю.
старожил
Demi
Сообщений: 316
1896 дней назад
Tysya:

из 4 линии - ребята у Вас бульвар или улица? официально? и какие № домов захватывать? ( у кого еще ничего не положили , и кто точно знает что мет-черепица).
Бульвар. Дом 3,7.
старожил
Katya and Denis
Сообщений: 494
ЛУ 4а
2738 дней назад
Tysya:
Жду комментов от всех заинтересованных: по тексту , по дополнениям и т.д.
Да и еще , вконце таких писем надо писать - типо -куда можно написать ответ - Могу вписать свою Почту. Или кто что скажет?

чуть подправила по формату + вместо момента указала аргументом
Забудовнику ЖК «Петрівський квартал»
Городілову В.Е.
Інвесторів 5-ї ( п’ятої) лінії
ЖК «Петрівський квартал»
За адресами : Київська обл.. Києво-Святошинський р-н
с. Петрівське , бул. Лесі Українки 2А,4А,4Б,6А,6Б.

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ
Шановний Володимир Євгенович!
Інвестори 5-ї (п’ятої) лінії ЖК «Петрівський квартал», нещодавно були прикро приголомшені інформацією, про те, що замість розрекламованої та обіцяної керамічної черепиці (в брошурах, на сайті забудовника та менеджерами відділу продажу), згідно планових робіт - дахи на будинках по бульвару Лесі Українки за номерами 2А,4А,4Б,6А,6Б будуть вкриті метало – черепицею. Для більшості з нас - використання якісних екологічно-чистих будівельних матеріалів, в тому числі і не в останню чергу - керамічної черепиці, було ключовим аргументом у виборі інвестування в забудови саме проекту ЖК «Петрівський квартал». Жодний інвестор не був проінформований про такі значні зміни в проектно-кошторисній документації будівельних матеріалів, ні в телефонному, ні в письмовому режимі.
Порівнюючи обидва варіанти покрівлі, метало-черепиця програє у всіх показниках – як за екологічністю та звукоізоляцією , так і за довготривалістю експлуатації.
Просимо надати роз’яснення з приводу даного питання або ж спростувати його, якщо викладена вище інформація не є дійсною.

Інвестори 5-ї ( п’ятої) лінії
ЖК «Петрівський квартал»

Табличка подписавшихся жильцов:
№ ПІП Будинок по бул.Лесі Українки кв Моб. телефон Підпис
Редактировалось: 1 раз (Последний: 4 августа 2014 в 17:39)
старожил
Tysya
Сообщений: 222
ЛУ 6Б
1866 дней назад
внесла все изменения )
старожил
splendiferous777
Сообщений: 445
1186 дней назад
якщо це звертання, то тоді- Шановний Володимире Євгеновичу!
старожил
Tysya
Сообщений: 222
ЛУ 6Б
1866 дней назад
Жду изменениq от Trion ))
старожил
Elena
Сообщений: 63
БХ 9В
1698 дней назад
В тексте письма можно еще добавить следующую фразу:
Інвестори 5-ї ( п’ятої) лінії ЖК «Петрівський квартал» , нещодавно були прикро приголомшені інформацією , про те, що замість розрекламованої та обіцяної керамічної черепиці ( в брошурах , на сайті забудовника та менеджерами відділу продажу, а також Вами з відеорепортажу щодо будівництва Петрівського кварталу ),
старожил
Katya and Denis
Сообщений: 494
ЛУ 4а
2738 дней назад
Tysya: подправите еще там Аня писала по поводу последнего предложения.
Ириша: что скажете по тексту? (из Вашего опыта этого достаточно?)
старожил
Tysya
Сообщений: 222
ЛУ 6Б
1866 дней назад
Elena:

В тексте письма можно еще добавить следующую фразу:
Інвестори 5-ї ( п’ятої) лінії ЖК «Петрівський квартал» , нещодавно були прикро приголомшені інформацією , про те, що замість розрекламованої та обіцяної керамічної черепиці ( в брошурах , на сайті забудовника та менеджерами відділу продажу, а також Вами з відеорепортажу щодо будівництва Петрівського кварталу ),
Ну на видео - не Городилов((( так не напишем(Добавлено спустя 2 минуты
Анна:

8.1. Будь-які повідомлення, що повинні направлятися Сторонами відповідно до умов цього Договору, якщо інше прямо не передбачене цим Договором, повинні бути здійснені у письмовій формі і направлені іншій Стороні поштовими відправленнями у вигляді рекомендованих листів з повідомленням про вручення за адресами, зазначеними у цьому Договорі, або вручені особисто Сторонам чи їх уповноваженим представникам. Копії всіх повідомлень, що будуть направлятися за цим Договором, можуть бути направлені на електронні адреси Сторін, якщо такі визначені в цьому Договорі.

Какой сочный крутяк! у нас вообще такого нет. Ну то ладно - это личное. Думаю надо копию этой фразы ( лучше скан копия договора) - прикрепить - к письму!Добавлено спустя 2 минутывсе изменения внесла
старожил
Katya and Denis
Сообщений: 494
ЛУ 4а
2738 дней назад
Анна:
8.1. Будь-які повідомлення, що повинні направлятися Сторонами відповідно до умов цього Договору, якщо інше прямо не передбачене цим Договором, повинні бути здійснені у письмовій формі і направлені іншій Стороні поштовими відправленнями у вигляді рекомендованих листів з повідомленням про вручення за адресами, зазначеними у цьому Договорі, або вручені особисто Сторонам чи їх уповноваженим представникам. Копії всіх повідомлень, що будуть направлятися за цим Договором, можуть бути направлені на електронні адреси Сторін, якщо такі визначені в цьому Договорі.

нужно не только на имейл, а еще и заказным письмом на предъявителя!
Tysya:
все изменения внесла
учла то, что я написала: изменения по формату + изменения на аргументом?
у кого есть возможность и время заехать в ЖЕК и взять адреса и ФИО мансардников по 4, 5 линиям...не знаю в 6й линии там есть черепица или там другие крыши...?!
Редактировалось: 1 раз (Последний: 4 августа 2014 в 17:48)
старожил
Tysya
Сообщений: 222
ЛУ 6Б
1866 дней назад
Так ставлю на обсуждение вопрос ОПТОВОЙ ВСТРЕЧИ что бы по быстрячку и максимально эффективно и не затягивать. Предлагаю встретитья завтра ( 5.08) после работы в МЕТРО ( общественный транспорт) - на какой то станции в центре - ну так что бы попозжее. и что бы все максимально приехали. Мона - и муж+ жена - больше подписей будет! где то с 19:00 - я могу посидеть подольше. Что бы в ср - его отвезти уже сутра , пока не начали что то крыть!
старожил
gerda22
Сообщений: 917
ЛУ 2А
2762 дня назад
я согласна, пишите где всречаемся.
старожил
Trion
Сообщений: 133
ЛУ 4а
2454 дня назад
ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ
Шановний Володимир Євгенович!
Інвестори 5-ї (п’ятої) лінії ЖК «Петрівський квартал», нещодавно були прикро приголомшені інформацією, про те, що замість розрекламованої та обіцяної керамічної черепиці (в брошурах, на сайті забудовника та менеджерами відділу продажу), згідно планових робіт - дахи на будинках по бульвару Лесі Українки за номерами 2А,4А,4Б,6А,6Б будуть вкриті метало – черепицею. Для більшості з нас - використання якісних екологічно-чистих будівельних матеріалів, в тому числі і не в останню чергу - керамічної черепиці, було ключовим аргументом у виборі інвестування в забудови саме проекту ЖК «Петрівський квартал». Жодний інвестор не був проінформований про такі значні зміни в проектно-кошторисній документації будівельних матеріалів, ні в телефонному, ні в письмовому режимі.
Порівнюючи обидва варіанти покрівлі, метало-черепиця програє у всіх показниках – як за екологічністю та звукоізоляцією , так і за довготривалістю експлуатації.

Факт заміни матерілу даху без узгодження та попередження інвесторів може мати негативний рекламний характер, а саме - обіцяють одне, а роблять зовсім інше.

Нполягаємо на роз’ясненнях з приводу даного питання.



жирным выделил изменения
|
Перейти на форум:
Найти на сайте: параметры поиска