Встречи жильцов с представителями КС (ЖЭК) и застройщика

Волнующие насущные вопросы, которые необходимо поднять на собрании, результаты и пр.
Страницы: Первая Предыдущая 1 2
VIP
бывалый
VIP
Сообщений: 30
991 день назад
ничего не будет, если только говорить, нужно реально напрягать ЖЕК, и как можно чаще.
я бы тоже хотел попасть хоть на одно собрание!!!
бывалый
Vadim
Сообщений: 27
ЛУ 2
2183 дня назад
Судя по всему, таких собраний не было полтора года, раз в теме такой пробелище.
VIP
бывалый
VIP
Сообщений: 30
991 день назад
напишите в личку заранее о сборах
Администратор
Админ
Сообщений: 4835
58 дней назад
Спойлер
.
Редактировалось: 3 раза (Последний: 4 февраля 2016 в 17:09)
Отримати бонус за покупки в MoYo, Stylus, Yakaboo, Aliexpress, Rentalcars, WineTime... http://pkvartal.com/moneysave
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
854 дня назад
---- это перепост из группы ПК -----
У магазині АЛІНКА. На ТШ 6 біля Приват. Лежить лист - звернення до забудовника. Про садок .школу .амбулаторію. маршрутки. 3 червня біля відділу продажу. Відбувається зустріч представником забудовника і жителями ПК. О 10.00 кому цікаво підпишіть листа і прийдіть на зустріч. Дякую.
-----
деталей не знаю, письмо еще не видела
старожил
Единая Украина
Сообщений: 1132
ТШ 2
1189 дней назад
Опять представители, facepalm
anymа:

---- это перепост из группы ПК -----
У магазині АЛІНКА. На ТШ 6 біля Приват. Лежить лист - звернення до забудовника. Про садок .школу .амбулаторію. маршрутки. 3 червня біля відділу продажу. Відбувається зустріч представником забудовника і жителями ПК. О 10.00 кому цікаво підпишіть листа і прийдіть на зустріч. Дякую.
-----
деталей не знаю, письмо еще не видела
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
anymа:
---- это перепост из группы ПК -----
У магазині АЛІНКА. На ТШ 6 біля Приват. Лежить лист - звернення до забудовника. Про садок .школу .амбулаторію. маршрутки. 3 червня біля відділу продажу. Відбувається зустріч представником забудовника і жителями ПК. О 10.00 кому цікаво підпишіть листа і прийдіть на зустріч. Дякую.
-----
деталей не знаю, письмо еще не видела

Пару годин тому підписувався, шітсдесят-якимось-там - поки не густо людей підключилися. Або мало людей знають, або відкладають усе на потім, або думають, що їх це не стосується. Ну тут навіть як би забудовник не хотів допомогти, але ж він не звернеться до сільради з проханням відкрити навчальний заклад і запустити маршрутку для кількох десятків мешканців. Ну а коли багато людей чогось хочуть, то вони вже не просто мешканці, а ще й виборці місцевої влади. Тоді влада бачитиме стимул щось вирішувати.
бывалый
Alex62
Сообщений: 32
ЛУ 4б
2334 дня назад
anymа:
У магазині АЛІНКА. На ТШ 6 біля Приват. Лежить лист - звернення до забудовника. Про садок .школу .амбулаторію. маршрутки. 3 червня біля відділу продажу. Відбувається зустріч представником забудовника і жителями ПК. О 10.00 кому цікаво підпишіть листа і прийдіть на зустріч. Дякую.
Чому в листі-зверненні не піднято питання перед забудовником щодо передачі на обслуговування Обленерго будинків, які здані в експлуатацію більше двох років тому назад (4,5,6.....лінії). Прохання до ініцітивної групи внести, крім вищезазначених проблемних питань, питання коли будуть передані будинки на обслуговування Обленерго, а ми зможемо укласти угоди на постачання електроенергії та погасити борги за вже використану!
старожил
Kateryna
Сообщений: 212
БХ 11
2284 дня назад
Alex62, письмо относится только к организации инфраструктуры в квартале.
Вы можете составить отдельное письмо на передачу домов Облэнерго и отдельно собирать подписи.
Администратор
Админ
Сообщений: 4835
58 дней назад
ZMaster:
Пару годин тому підписувався, шітсдесят-якимось-там - поки не густо людей підключилися
60+ в первый день - это очень немало. Есть с чем сравнивать (не первый раз подобные обращения пишутся).
Отримати бонус за покупки в MoYo, Stylus, Yakaboo, Aliexpress, Rentalcars, WineTime... http://pkvartal.com/moneysave
старожил
zoro
Сообщений: 237
ЛУ 8
1895 дней назад
Подскажите а где прочитать на форуме звернення?, мы еще не проживаем и в магазин не можем сходить, буду проездом могу заскочить но хотелось бы заранее почитать что к чему.Спасибо
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
854 дня назад
zoro:

Подскажите а где прочитать на форуме звернення?, мы еще не проживаем и в магазин не можем сходить, буду проездом могу заскочить но хотелось бы заранее почитать что к чему.Спасибо

нигде. увы, текст только в распечатанном виде пока есть. на форуме его никто не выкладывал
старожил
Slanta
Сообщений: 303
ЛУ 14А
2111 дней назад
zoro:

Подскажите а где прочитать на форуме звернення?, мы еще не проживаем и в магазин не можем сходить, буду проездом могу заскочить но хотелось бы заранее почитать что к чему.Спасибо

Как раз вчера была в ПК, подписывала заявление и сфотографировала его, чтоб потом в группе Viber опубликовать)

старожил
Reksana
Сообщений: 330
Тш 5
2075 дней назад
Я вчера подписывала, была где-то 350-я. То есть сбор прямо таки очень хорошо продвигается.
Тут нужно похвалить инициаторов, они собирали подписи на детских площадках.
Остаётся надеяться, что это обращение и общение не закончится как предыдущие. Хотя я лично сомневаюсь.
Цыплят по осени считают.
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
Якщо коротко про "зустріч" - крім сільського голови ніхто не прийшов. На 10:00 я спізнився буквально на кілька хвилин, ще не мешкаю в кварталі, спеціально їхав і трохи неочікував такої трати часу на числених світлофорах на білогородській трасі. Біля відділу продажів стояв один-єдиний мужичок. Я подумав, що просто хтось із працівників вийшов подихати свіжим повітрям, а я напевно переплутав час або місце. Пішов у магазин, де збирали підписи, щоб перепитати що до чого. Магазин був зачинений. Повернувся назад до відділу продажів - біля нього нікого нема. Зайшов спитати всередину, чи не знають чогось такого про заплановану зустріч - на рецепшині дівчина відповіла, що на десяту приходив сільський голова, прочекав декілька хвилин, і у зв'язку з тим, що ніхто не прийшов, він не став чекати далі. Отака цікава історія вийшла.

Я тепер думаю, навіщо я взагалі в неї втянувся. Мені більше всіх треба було спеціально приїзжати підписуватись і приїзжати побачити, що ніхто не прийшов? Так вряд-чи. Старший ходить в київську 196-у школу, і молодшу туди беруть. І навіть якщо через кілька років в Петрівському таки збудують школу, то не факт, що діти захочуть міняти місце навчання. На той час вони вже можуть мати достатній вік, щоб самостійно їздити на навчання. Школа якраз знаходиться навпроти в'їзду в Київ. Тай інвестували ми в 12-у лінію - вона на території Соф. Борщагівки, а не Святопертрівського. Ну і конкретно мені при покупці квартири школу ніхто не обіцяв. Наша сім'я без особливих проблем обійдеться без неї. Сподіваюсь, усім, хто не прийшов, школа також потрібна не більше, ніж мені.
старожил
7Sense
Сообщений: 251
491 день назад
ZMaster, на 12:00 же было
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1604 дня назад
7Sense:
ZMaster, на 12:00 же было

Дуже добре. На форумі єдина інформація з цього приводу була така:

anymа:
---- это перепост из группы ПК -----
У магазині АЛІНКА. На ТШ 6 біля Приват. Лежить лист - звернення до забудовника. Про садок .школу .амбулаторію. маршрутки. 3 червня біля відділу продажу. Відбувається зустріч представником забудовника і жителями ПК. О 10.00 кому цікаво підпишіть листа і прийдіть на зустріч. Дякую.

Принаймні мій підпис був. Чим зміг, тим і допоміг. Сподіваюсь, що хоч комусь буде від того користь.
Администратор
Админ
Сообщений: 4835
58 дней назад
ZMaster:
Якщо коротко про "зустріч" - крім сільського голови ніхто не прийшов. На 10:00 я спізнився буквально на кілька хвилин, ще не мешкаю в кварталі, спеціально їхав і трохи неочікував такої трати часу на числених світлофорах на білогородській трасі. Біля відділу продажів стояв один-єдиний мужичок.
Просто изначально планировалось на 10:00, потом перенесли на 12:00.
Отримати бонус за покупки в MoYo, Stylus, Yakaboo, Aliexpress, Rentalcars, WineTime... http://pkvartal.com/moneysave
|
Перейти на форум:
Страницы: Первая Предыдущая 1 2
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска