[РЕШЕНО] Перший поверх

Чи варто купувати квартиру на першому поверсі?
старожил
Українець
Сообщений: 84
ЛУ 4
1752 дня назад
Доброго всім дня! Плануємо купувати квартиру в ПК (6 черга - 9-ти поверховий будинок). З квартир, що нам сподобалися залишилася тільки двокімнатна на першому поверсі. В відділі продажу запевняли нас, що під нами цокольний поверх, який буде прогріватися. Можливо тут є хтось, хто вже живе на першому поверсі...чи є якісь проблеми з цим?
старожил
Олег
Сообщений: 1153
БХ 1В
2023 дня назад
Українець:
Можливо тут є хтось, хто вже живе на першому поверсі...чи є якісь проблеми з цим?
по факту, если в цоколь въедут и будут жить - то да, он будет греть вас снизу как и квартиры на любом другом этаже

этой зимой под нами в цоколе еще никто не жил, пол был прохладный...

проблем особых нету, первый этаж довольно высокий из-за того же цоколя, что радует
старожил
splendiferous777
Сообщений: 445
1186 дней назад
Українець, висловлю свою думку і я: по-перше, якщо ви не дуже хочете перший поверх, то розпитайте менеджерів ще.. Вони насправді дуже обманюють (про це писали перед цим в багатьох гілках). Кажуть, що залишились лише такі, а потім виявляється що є ще і на такому поверсі, і на такому. Краще, щоб під'їхав хтось ще і до іншого менеджера, і думаю результат буде іншим))По-друге, на мою думку, дивлячись на яку сторону буде вона виходити, тому що, якщо на п'яту лінію, то я чомусь думаю, що буде шумно: і авто, і люди. Хоча розумію, що хтось і на першому поверсі повинен жити.
P.S. проте я прожила на першому поверсі все дитинство,(до речі, у нас у місті навіть на першому поверсі квартири дешевші).. І доволі часто приходилось робити зауваження тим, хто любить в 2 години ночі шумно посидіти на лавочці і попити пиво, але вирішувати Вам.
P.S.S. Нікого не хотіла образити своїми висловлюваннями)
старожил
Українець
Сообщений: 84
ЛУ 4
1752 дня назад
olgerd:
по факту, если в цоколь въедут и будут жить - то да, он будет греть вас снизу как и квартиры на любом другом этаже
В відділі продажу сказали, що там будуть кладовки і нікого туди засиляти не будуть. Я так зрозумів, без підлоги з підігрівом не обійтись idontknow Добавлено спустя 11 минутsplendiferous777, дякую за пораду. Треба спробувати!
старожил
Mr.Di
Сообщений: 3462
БХ 7
2878 дней назад
у меня в подвале за всю зиму температура ниже 18С не опускалась, не помню работал ли конвектор в общем коридоре idontknow но факт того, что под вами не будет мезлоты, даже если там просто кладовки имеет место быть v
бывалый
Rudcevich
Сообщений: 14
ЛУ 4а
3192 дня назад
Уважаемые соседи нужен совет; есть ли смысл в двухуровневых квартирах с цоколем (газа в цоколе нет) установить электрическую плиту и духовку? Просто мы в цоколе хотим сделать кухню а на квартиру выделено 5кв может кто то сталкивался?
старожил
Alefftina
Сообщений: 509
ЛУ 6
1967 дней назад
Rudcevich, есть целая тема про перенос кухни в цоколь
http://pkvartal.com/forum/thread44-10.html
делать электрическую кухню в квартире с газом, на мой взгляд, не экономично...
но владельцы кухни в цоколе Вам подскажут больше
насколько я знаю, 80% владельцев таких квартир перенесли и котел и плиту в цоколь
бывалый
Rudcevich
Сообщений: 14
ЛУ 4а
3192 дня назад
Alefftina:

Rudcevich, есть целая тема про перенос кухни в цоколь
http://pkvartal.com/forum/thread44-10.html
делать электрическую кухню в квартире с газом, на мой взгляд, не экономично...
но владельцы кухни в цоколе Вам подскажут больше
насколько я знаю, 80% владельцев таких квартир перенесли и котел и плиту в цоколь
спасибо
|
Перейти на форум:
Найти на сайте: параметры поиска