Ход строительства 12 линии

Группа Viber 12 линия - http://pkvartal.com/users/lesha75 и http://pkvartal.com/users/zulyi, Правила в 1 сообщении данной темы.
бывалый
Avalentina
Сообщений: 32
Соборная 105В-2
2405 дней назад
anymа:

лист вже відвезено до центрального офісу. чекаємо на відповідь, дякую за підписи

Аня, спасибо Вам!
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
311 дней назад
поки що суттєвих змін нема. але чотири чи п'ять кранів змонтовано. збудують. з затримкою, але збудують. все, як завжди.







я допомагаю нашій Армії! а ти?
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
Trinity-01:

поки що суттєвих змін нема. але чотири чи п'ять кранів змонтовано. збудують. з затримкою, але збудують. все, як завжди.




Та начебто буде тільки три крани. Один на стику 105б-4 і 105б-5, один біля 105в-3 і 105в-4, і треттій на рейках кататиметься вздовж 105в-1 та 105в-2.

Ну а по фоткам видно, що стоїть опалубка для тої частини армопоясу, котрої не вистачало на 105в-2, і готують опалубку для заливки прольоту "арки". Поки не завершать основні роботи на 11-й лінії, у нас на особливе прискорення особливо не розраховую. Може, воно і на краще, якщо фасадні роботи у нас вже весною робитимуть, а не при морозі, як у 10-ї лінії. Бо щось після недавньої зливи їхній фасад трохи втратив товарний вигляд.
Редактировалось: 1 раз (Последний: 6 августа 2017 в 21:49)
Посетитель
AllaKon
Сообщений: 7
Соборная 105Б-4
2301 день назад
Yulija1428:

Всім доброго вечора!)Я також являюсь інвестором 12 лініі, буду дуже рада всій інформаціі,яка буде по будівництву.Мене лякає, те,що затримка в будівництві на 2 місяці і має здатися будинок в травні 2018 році(


Подскажите с чего вы взяли, что дом будет сдаваться в мае 2018? В договоре написано 4 квартал 2017 и под заселение 1 квартал 2018. Скажите когда вы покупали и что у вас в договоре написано? Или это ваши предположения про период сдачи?
бывалый
Avalentina
Сообщений: 32
Соборная 105В-2
2405 дней назад
AllaKon:

Yulija1428:

Всім доброго вечора!)Я також являюсь інвестором 12 лініі, буду дуже рада всій інформаціі,яка буде по будівництву.Мене лякає, те,що затримка в будівництві на 2 місяці і має здатися будинок в травні 2018 році(


Подскажите с чего вы взяли, что дом будет сдаваться в мае 2018? В договоре написано 4 квартал 2017 и под заселение 1 квартал 2018. Скажите когда вы покупали и что у вас в договоре написано? Или это ваши предположения про период сдачи?

А что сложно догадатся? Вы считаете, что за 4 мес. построят дом? Это что-то из мира фантастики smile
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
Грунтом з "озера" біля 7-ї лінії засипають яму навколо нашого цоколя:



В'яжуть арматурний каркас для прольоту арки:



Для повного перекриття цоколя лишилось покласти кілька плит. Хоч з такого ракурсу на перший погляд усе здається вже накритим:

Поки застигатиме бетон на прольоті, буде час закинути на місце тих декілька плит, котрих не вистачає, і зробити гідроізоляцію біля арки. Ну і все - далі тільки гнати поверхи вгору.
бывалый
Avalentina
Сообщений: 32
Соборная 105В-2
2405 дней назад
ZMaster:



applause Таки, процесс идет! Спасибо, Вам огромное за фото и детальное описание!
старожил
lesha75
Сообщений: 68
Соборная 105Б-5
988 дней назад
thanks like
старожил
lana
Сообщений: 54
1959 дней назад
ZMastery большое спасибо за фото и инфо.Вы наши глаза.Спасибо.Новости обнадеживающие.
бывалый
tanya2817
Сообщений: 16
Соборная 105В-3
1792 дня назад
Спасибо like
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
Сьогодні в першій половині дня подокладали усі плити перекриття цоколя. Я був ближче до обіду - якраз клали останню

https://www.youtube.com/watch?v=YtR5ukg2mLY



Увечері каркас прольоту "арки" виглядав завершеним:




Залишається доставити невистацаючі частини опалубки і залити бетоном) Ну ще на фото видно, що свіжопокладені плити ще не обкладені в торцях цеглою, хоч сьогодні я бачив, як цим займались, але не встигли.

Перед баштовим краном на рейках, котрий ближче де "Європейки", розрівняна земля і складені плити з рейкми - готуються продовжити межі його роботи від 105в-1 до 105в-2:



Ну і продовжували сьогодні копати озеро біля 7-ї лінії, частину землі з котрого звозять для засипки нашого цоколя:

Редактировалось: 9 раз (Последний: 12 августа 2017 в 23:38)
Посетитель
Cropp
Сообщений: 3
Соборная 105Б-4
2185 дней назад
Спасибо за свежую информацию
старожил
lesha75
Сообщений: 68
Соборная 105Б-5
988 дней назад
спасибо большое за фото и видео like
старожил
lana
Сообщений: 54
1959 дней назад
По моим данным сдача нашей линии август 2018 .Не знаю верить этому или нет.По слухал нет строителей на нашу линию. После 11 все силы бросят на ПК 5, тому как там уже задержка по срокам сдачи, а потом уже к нашей линии подтянутся.У кого какие новости, соответствует ли это действительности? Опять же по слухам это инфо от инвестеров, которые переподписывали договора им сообщили , что нет строителей.Спасибо.
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
825 дней назад
lana:

По моим данным сдача нашей линии август 2018 .Не знаю верить этому или нет.По слухал нет строителей на нашу линию. После 11 все силы бросят на ПК 5, тому как там уже задержка по срокам сдачи, а потом уже к нашей линии подтянутся.У кого какие новости, соответствует ли это действительности? Опять же по слухам это инфо от инвестеров, которые переподписывали договора им сообщили , что нет строителей.Спасибо.
по некоторой информации вот вот начнется снова строительство. ждем
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1575 дней назад
anymа:


по некоторой информации вот вот начнется снова строительство. ждем

В неділю будівництво стояло і на 11-й лінії, і на ПК-5 жодного будівельника, і тільки у нас навколо "арки" усі вихідні не припинялася робота. Мабуть, справді поспішають здати усі роботи по цоколю і передати лінію на наступний етап іншому підряднику, як про це говорили останніх пару місяців:

https://www.youtube.com/watch?v=ZnX0b1_xH8s

Залили проліт "арки":
Редактировалось: 3 раза (Последний: 14 августа 2017 в 01:49)
Посетитель
Cropp
Сообщений: 3
Соборная 105Б-4
2185 дней назад
like
Посетитель
zuban
Сообщений: 1
Соборная 105В-2
2382 дня назад
Добрый день. Я сосед с 105В-2 15 квартира. Добавьте в группу в вайбере пожалуйста 0637531150
Модератор
anymа
Сообщений: 10554
БХ 9Б
825 дней назад
zuban:

Добрый день. Я сосед с 105В-2 15 квартира. Добавьте в группу в вайбере пожалуйста 0637531150

в самом верху темы написано, кто может добавить. обратитесь к ним. плз
старожил
lana
Сообщений: 54
1959 дней назад
И какие сдвиги по нашей линии?У кого есть фото новые.Спасибо заранее.
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска