Ход строительства 12 линии

Группа Viber 12 линия - http://pkvartal.com/users/lesha75 и http://pkvartal.com/users/zulyi, Правила в 1 сообщении данной темы.
бывалый
Леся
Сообщений: 20
Соборная 105В-4
1906 дней назад
А что с ним?
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1597 дней назад
Investor:

девятая линия дом 14в вам не пример?

Приклад чого? Того, як завдяки мітингам за участі 10-Ї лінії було пришвидшено підключення комунікацій?

Інвестуючи в будівництво житла, можливі приблизно три варіанти:

1. Все збудували і підключили вчасно.
2. Все виконали із затримками.
3. Щось пішло не так, і інвестори лишилися нізчим.

Мене принципово не влаштовує лише треттій варіант. Прикладів першого я ще не зустрічав. Чекаю другого. Різні там мітинги лише відлякують нових інвесторів, і максимум що можуть - призвести до третього.

Вирішуйте свої проблеми хоч мітингами, хоч "листами в спортлото". Тільки не треба нам тут лапші вішати, ніби наша участь в масовому мітингу - це в наших інтересах.
старожил
lana
Сообщений: 54
1981 день назад
Давайте мыслить позитивно и никакой паники. Построят все будет нормально.Мы ждали газ месяцев 7 и никто и не думал ходить и чего то требовать.Запустили позднее, готовили на плитках.
старожил
Investor
Предупреждение о нарушении правил сайта
Сообщений: 174
Соборная 2
2148 дней назад
lana, ну вы ждали молодцы тогда. А люди не могут ремонт начать делать и платят за съёмной жилье немалые деньги. Не надо ставить себя в пример, у каждого разные ситуации. Кто-то хочет перепланировку делать, кто-то стеклить балкон, а люди связаны по рукам и ногам. Пусть Адам тогда компенсирует все потраченные деньги за съёмной жилье людям,которым он обещал газ ещё в декабре
старожил
Kateryna
Сообщений: 212
БХ 11
2278 дней назад
Инвесторы 7ой линии ждали газ 7 месяцев после сдачи. После собрались на многочисленный митинг и добились пуска газа до 10 этажа в течении 2х недель. Но у нас была неординарная ситуация с "появившимися" 11 этажами. На 11 этаж газ дали на 10 месяц после сдачи.
Это информация для справки.

П.С. и многие делали ремонт и жили с эл.плитами и горячей водичкой в тазике. И никому это не было приятно. Но митинг очень "подбодрил" застройщика решать вопросы с облгазом быстрее.

П.С.П.С. все же один человек добился выплаты пени и правильных документов при приеме квартиры. Можете поискать на форуме есть блог пользователя Ivan. Правда в квартиру он не мог заехать более года после сдачи.
Редактировалось: 4 раза (Последний: 6 июля 2017 в 14:24)
старожил
Антон
Сообщений: 73
Соборная 4
2369 дней назад
https://youtu.be/pqtOywLWkfw
О 10-й линии в вкратцех
8888
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1597 дней назад
Поставили баштовий кран між 105в-3 і 105в-4:


Раніше в котловані фундаменту 105в-4 невідомо чому валялися фундаментні блоки, їх навіть трохи вже землею присипало. Тепер їх подіставали:

Може, тепер, нарешті, відчистять ці блоки від землі і докладуть цоколь на 105в-2, там де він примикає до "арочного" проїзду:


Покищо на цоколі 105в-2 залили більшу частину армопоясу, а в місцях, де частини цоколя досі невистачає, з готової частини армопоясу випущений металевий каркас, щоб потім монолітно з'єднатися з ще не готовою частиною цоколя.


Між 11-ю і 12-ю лінією проклали в трашшеї якусь трубу:


Біля 105в-1 зі сторони "європейки" роблять фундамент під рельсовий баштовий кран:


Гідроізоляція цоколя, котру видно на останньому фото, вже частково зроблена і на 105б-4.


В цілому в порівнянні з минулими вихідними зміни мінімальні, але вони є. Чекатимемо завершення коробки 11-ї лінії. Напевно, до того 12-у тягнутимуть в тому ж темпі. На 11-й зараз начебто вже всюди є 11-й поверх, місцями вже навіть перекритий і частково надбудований зверху "технічним поверхом".
старожил
bakova
Сообщений: 65
Соборная 105В-1
2035 дней назад
Дякую за фото і коментарі!
бывалый
Avalentina
Сообщений: 32
Соборная 105В-2
2428 дней назад
Спасибо за детальное фото и описание. Радует, что таки строят! Хотя и медленно.
Посетитель
CHERY
Сообщений: 6
Соборная 105В-3
2467 дней назад
Я повністю згідна з коментами,щодо мітингів! Ними вони відлякують покупців, і якщо іх не буде, то за що будуть будуватися наступні лінії? Я не хочу, щоб будинок взагалі заморозився! Зато в 10 лінії буде швидше підключений газ( якщо щось , я тоже маю кв там). Краще хай буде затримка в 4-5 місяців чим лишитися ні з чим! zlo
старожил
Владимир
Сообщений: 188
Соборная 105Б-1
182 дня назад
CHERY:
Я повністю згідна з коментами,щодо мітингів! Ними вони відлякують покупців, і якщо іх не буде, то за що будуть будуватися наступні лінії? Я не хочу, щоб будинок взагалі заморозився! Зато в 10 лінії буде швидше підключений газ( якщо щось , я тоже маю кв там). Краще хай буде затримка в 4-5 місяців чим лишитися ні з чим!
Що значить не буде за що будувати? А куди ж ділись людські гроші?
Посетитель
CHERY
Сообщений: 6
Соборная 105В-3
2467 дней назад
Владимир:

CHERY:
Я повністю згідна з коментами,щодо мітингів! Ними вони відлякують покупців, і якщо іх не буде, то за що будуть будуватися наступні лінії? Я не хочу, щоб будинок взагалі заморозився! Зато в 10 лінії буде швидше підключений газ( якщо щось , я тоже маю кв там). Краще хай буде затримка в 4-5 місяців чим лишитися ні з чим!
Що значить не буде за що будувати? А куди ж ділись людські гроші?

Так це ж інвестування! Ладно я чи Ви оплатили 100%, але ж не всі. В когось розстрочка на рік чи менше.Я думаю це також впливає і вони перетягують з інших ліній гроші. А якщо їх не буде через відлякування майбутніх клієнтів? Я веду до того, що в будь якому випадку треба набратися терпіння і чекати здачі будинку, нехай і з запізненням зато з кришою над головою))) letsdrink
бывалый
Леся
Сообщений: 20
Соборная 105В-4
1906 дней назад
CHERY:

Владимир:

CHERY:
Я повністю згідна з коментами,щодо мітингів! Ними вони відлякують покупців, і якщо іх не буде, то за що будуть будуватися наступні лінії? Я не хочу, щоб будинок взагалі заморозився! Зато в 10 лінії буде швидше підключений газ( якщо щось , я тоже маю кв там). Краще хай буде затримка в 4-5 місяців чим лишитися ні з чим!
Що значить не буде за що будувати? А куди ж ділись людські гроші?

Так це ж інвестування! Ладно я чи Ви оплатили 100%, але ж не всі. В когось розстрочка на рік чи менше.Я думаю це також впливає і вони перетягують з інших ліній гроші. А якщо їх не буде через відлякування майбутніх клієнтів? Я веду до того, що в будь якому випадку треба набратися терпіння і чекати здачі будинку, нехай і з запізненням зато з кришою над головою))) letsdrink

Здається наша лінія найтерпляча, менше пів року до здачі і жодного поверху. Щож мусимо чекати, сподіваюсь із комунікаціями справи будуть краще.
старожил
Владимир
Сообщений: 188
Соборная 105Б-1
182 дня назад
В начале ноября прошлого года 11-я линия была на таком же этапе как и 12-я. И к здаче меньше чем пол года было. Короче через месяцев 9 может быть коробка, а через год и здача.
старожил
lana
Сообщений: 54
1981 день назад
Добрый день, соседи.Я тоже думаю, что паникерство некоторый людей до ничего хорошего не доведет.Лично у меня есть такой знакомый , который ничего общего с нашим кварталом не имеет, но постоянно пишет всякую муть на страничках.Я спрашиваю его, зачем он это делает.А он говорит , что для прикола, пусть побесятся и волосы на себе порвут.Вот такие к сожалению тоже есть.Я думаю, что ничего критичного для нас нет.Зачем нагнетать обстановку.Будем мы все с квартирами. Если кто хотел чтобы все было идеально,надо было квартиру покупать не в новострое, а б/у.Тогда уже все было бы сразу и готово.
бывалый
lena
Сообщений: 30
ЛУ 2Б
2135 дней назад
CHERY:

Владимир:

CHERY:
Я повністю згідна з коментами,щодо мітингів! Ними вони відлякують покупців, і якщо іх не буде, то за що будуть будуватися наступні лінії? Я не хочу, щоб будинок взагалі заморозився! Зато в 10 лінії буде швидше підключений газ( якщо щось , я тоже маю кв там). Краще хай буде затримка в 4-5 місяців чим лишитися ні з чим!
Що значить не буде за що будувати? А куди ж ділись людські гроші?

Так це ж інвестування! Ладно я чи Ви оплатили 100%, але ж не всі. В когось розстрочка на рік чи менше.Я думаю це також впливає і вони перетягують з інших ліній гроші. А якщо їх не буде через відлякування майбутніх клієнтів? Я веду до того, що в будь якому випадку треба набратися терпіння і чекати здачі будинку, нехай і з запізненням зато з кришою над головою))) letsdrink

Крыша над головою без комуникаций не радужная перспектива тоже((. Просто всем инвесторам всегда кажется что с их лининей не будет такой большой задержки и им сдадут дом со всеми комуникациями, не надо обольщаться,все будет так как и в предыдущих линиях и будете также ходить и требовать комуникации,потому что без них к сожалению сданный дом это всего лишь коробка
старожил
Владимир
Сообщений: 188
Соборная 105Б-1
182 дня назад
CHERY:
Так це ж інвестування! Ладно я чи Ви оплатили 100%, але ж не всі. В когось розстрочка на рік чи менше.Я думаю це також впливає і вони перетягують з інших ліній гроші. А якщо їх не буде через відлякування майбутніх клієнтів? Я веду до того, що в будь якому випадку треба набратися терпіння і чекати здачі будинку, нехай і з запізненням зато з кришою над головою)))
Для тих хто оформляв розстрочку - ПК надає на період будівництва і з привязкою до курса валют + %. Без грошей не залишуться, а людські гроші мають працювати, і робочих має бути достатньо! Буде кому працювати , то й будинок за пів року збудують і здадуть.
Редактировалось: 2 раза (Последний: 10 июля 2017 в 19:58)
бывалый
g.vision
Сообщений: 32
Соборная 105Б-2
2102 дня назад
Добавлено спустя несколько секундДела идутДобавлено спустя 6 минут
Добавлено спустя 7 минут
Добавлено спустя 7 минутГотовят место под краны
старожил
ZMaster
Сообщений: 188
Соборная 105В-4
1597 дней назад
Дякую за фото!
бывалый
Avalentina
Сообщений: 32
Соборная 105В-2
2428 дней назад
Спасибо, соседям за фото:)
|
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска