Помощь нашей АРМИИ

Средства для помощи 79 оаэмбр, 95 оаэмбр, госпиталю и т.д.
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
Keep Calm, спасибо, учту! остальное в личку.
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
и сетка, и согревайки благополучно доехали и получены лично Героем Украины Владимиром Гринюком! и Марина даже попросила меня на этот раз не закрывать смайликом лицо Героя, что я с удовольствием и делаю!



а сейчас уже готова вторая сетка, которая уедет туда же.



плести ее иногда было "весело" - вот из такого вот -



но, как всегда, спасибо Майе и Лене - не дали мне пропасть в куче этих обрезков.

а в добавок мы снова купим согреваек, только уже побольше, штук триста, потому что, со слов Комаровой "уж очень ребята им обрадовались!"
еще бы, в такие морозы, когда на улицу даже выходить не хочется(((
и возможно это только благодаря вам, дорогие соседи! у меня одной не получилось бы((

Скрытый текст виден только зарегистрированным пользователям


спасибо! если еще кто-то захочет помочь - будем очень рады! чем больше нас - тем теплее станет бОльшему числу наших защитников!
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
в общем, купили еще 300 согреваек для передовой - 250 пойдут для тридцатки, а еще 50 отдам в школу - наша школа тоже помогает бойцам!) собираем классами посылки, а со следующей недели еще и сетки плести начнем)







только вот, для того, чтобы сетки плести, нужно основу закупить. в Киеве у всех у самих или мало, или почти нет, никто уже не делится(( пришлось заказывать в Харькове, напрямую от производителя. намного дешевле, чем на рыбном рынке, но продают только тюками килограмм по 10 минимально, а это почти 2 тысячи гривен((
народ - хелп, плиз! кто сколько может, плиз, люди местные, сами мы не добрые (будем, если не успеем))

тут ребята помогли немного, но пока все равно не хватает( еще б совсем чуть-чуть zst

но ребятам - спасибище огромное! без них я бы даже заказывать не решилась. а так - в пн придет НП, успеем?))

Скрытый текст виден только зарегистрированным пользователям
Редактировалось: 1 раз (Последний: 9 декабря 2016 в 15:08)
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
а сегодня на Светлодарской дуге погибло минимум 6 19 наших бойцов, 28 ранено........(((((

а так - да, войны нет...
она есть только для бойцов и изо всех сил старающихся помочь им волонтеров и неравнодушных людей.
и мне до боли тяжело констатировать, что и тех, и тех становится все меньше и меньше... как и живых и здоровых бойцов((((((((......
зато к числу неравнодушных присоединилась наша сельская школа! спасибо ей за это!



как я уже говорила, мы передали пять десятков термогрелок в эту посылку.

директор, узнав про грелки, попросил приобрести еще, и даже выделил 200 грн из своих денег (не школьных). итого у нас есть денег еще на 50 грелок! может быть, кто-то, кто прочитает этот пост, захочет еще помочь согреть наших пацанов в эти морозные дни? стоимость одной грелки на 16 часов тепла - 10 грн...

карточка у меня все та же, живу я все тут же...

так же на собраниях для родителей школьников были озвучены просьбы директора по сбору дополнительных средств для наших защитников
Доброго вечора!!! Шановні батьки, передайте будь-ласка інформацію по класах. У нашій Святопетрівській школі з 19 по 23 грудня проходить збір передачі для наших бійців на передову. Це може бути будь-що: солодощі, теплі носки, светри, майки, вазелін чи інший загоюючий і зволожуючий крем для рук та обличчя, бажано зимові, теплі мішечки що зберігають тепло(аптечні), медикаменти(в тому числі протизастудні засоби), цигарки, рукавиці, теплі устілки, фольга, вода, крупи, консерви, згущене молоко, мед, чай, кава, печиво, макаронні вироби. Також збираємо будь-які білі чи світло-сірі лоскутки, тюлі, постільну білизну, для того щоб у школі сплести маскувальну сітку. Приєднуйтеся, будемо раді усім.

и я таки заказала и уже получила основу под маскировочную сетку, благодаря

Скрытый текст виден только зарегистрированным пользователям


спасибо тебе большое!
минус - 50 грн - доставка этого 10-тикилограммового пакетика из Харькова.









и даже один кусочек уже пошел в школу! дети тоже будут помогать нашим бойцам лично! и, если кто-то из постоянных помощников или из новых захочет помочь - пишите в личку! спасибо заранее!
да, а мы, как всегда, и сами уже начали работу над новой, зимней сеткой



девочки! мы с кошкой вас ждем!...



а так же нам тоже нужны будут скоро белые хлопчатобумажные ткани...
соседи, пошуршите в старых запасах, плиз! может, у кого есть ненужные простыни, футболки, пододеяльники, рубашки?...
Редактировалось: 1 раз (Последний: 19 декабря 2016 в 12:00)
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
уехало на восток еще 2 сеточки - одна сделанная нами, вторая - детками и учителями нашей сельской школы!
очень приятно, что в нашей маленькой школе в нашем маленьком селе воспитываются такие патриоты!







так же были куплены еще 50 грелок, переданных бойцам в район Авдеевки





а еще нашей соседкой Аней были отданы около полутора сотен согреваек, которые частично уехали 54 бригаде через Днепр, волонтера Юрия Мысягина, частично отданы Комаровой для 30-тки.



и, конечно, очередное большое спасибо соседям за помощь!

Скрытый текст виден только зарегистрированным пользователям


спасибо, что помогаете, ребята!
Редактировалось: 2 раза (Последний: 16 января 2017 в 19:37)
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
а наша робота не припиняється ані на день.

за цей час вже ще дві сітки поїхали на схід -

наша домашня



та ще одна шкільна -





а ще нещодавно ми із Спрайтом отримали прохання - ще магазини для наших захисників. сильно просили хоча б... два!
з'їздили, взяли п'ятнадцять, ще один нам подарували - минус 1200 грн.



хлопчики вже й отримали! нехай щастить!





і, як завжди, наша подяка сусідам та друзям, які допомагають -

Скрытый текст виден только зарегистрированным пользователям


а дівчат запрошую на чергову сітку - поспішаємо, бо вона ще біла, а сніг має властивості сходити(((((
разом веселіше - Альона та Майя підтвердять, дяка від мене особисто, дівчата!)Добавлено спустя 1 минутуну, і додала фоток у попередній звіт, як і обіцяла)
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
коли в мене запитують, чи не втомилась я й не припинила допомагати нашим хлопцям, я чесно відповідаю, що втомилась, але не припинила. тому що в бійців, як мені здається, набагато більше привидів втомитися та все покинути... а відсутність звітів повязана в першу чергу з тим, що майже весь час, коли ми щось не купуємо, ми робимо сітки.
й просто щоб ось із цих шматків, в більшості завдовжки 3-5 см



зробити ось це



а потім - ось це -



йде не один тиждень...

а допомагати приходить одна-дві людини(
тому й всі гроші, що перераховують мені небайдужі сусіди, старанно чекають свого часу, щоб придбати щось термінове, як тоді, коли, наприклад, в нас на вчора попросили знайти й придбати магазини...
й дуже хочеться подякувати сусідові Юрі, який допомагає вже декілька років, незважаючи на те що йому, мабуть, вже теж набридло...

дяка вам,
Скрытый текст виден только зарегистрированным пользователям

обіцяю, що ваші гроші допоможуть нашим бійцям!
дівчата, а ви, будь ласка, приходьте допомагати) багато вже переїхало сюда, так же ж?))
Редактировалось: 1 раз (Последний: 31 марта 2017 в 15:33)
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
а ми потрохи продовжую нашу роботу...
нарешті закінчили (майже за 3 місяці!!!) першу зелену сітку, яку вже відправили на схід
(мінус 50 грн доставка бійцям). дякую, Майє та Альоно, без вас я би точно ще місяць порпалася)





а ми зараз закінчуємо... білу, яку один волонтер попросив у перекраску. дуже добре, бо вона висіла на розтяжці, як нагадування, що до зими ще далеко((( аж тут, а раптом, до зими все скінчиться??!!!!!...



нещодавно один наш товарищ попросив достати для побратима, який зараз на сході, аптечку за стандартами НАТО. я ніколи не займалася аптечками, інет розповідав, що такі аптечки коштують від 1000 грн за штуку. гроші є, але я запитала в своїй волонтерській групі, в якій ми допомагаємо один одному, й мені з усієї України напередавали й підсумок, й ліки, й турнікет, й ножиці, й голку для пневмотораксу й багато іншого. мені залишилось сплатити за декілька пересилок Новою поштою (ще мінус 100 грн, замість тисячі за аптечку)







і, як завжди, я дякую єдиній людини, що продовжує допомагати. дякую, Юрчику, якраз потрібно нову основу для сіток купувати, а то в нас вже скінчилася - багато ділилася з друзями, які також плетуть сітки...
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
як давно я вже нічого не писала в цій темі... але для нас війна й не думає закінчуватися... наші бійці все гинуть й гинуть(((((( тому ми й на день не припиняємо нашої роботи.
з огляду на те, що більшість, мабуть, втомилася, й матеріально допомагає мені зараз тільки одна людина - Юрчику, я знаю, що ти давно вже не на форумі, але все одно дякую тобі, друже), а сітки плести ми так і не покинули - дякую, Майя, Альона та Таня за допомогу, то й звіти писати не дуже хочеться. але, аж раптом, знайдеться ще хтось, хто захоче допомогти хоч словом, хоч ділом, хоч руками (для сіток).

зараз ми займаємося майже тільки ними, якщо не поступає якого термінового спецзаказу.
вже відправили з моменту останнього звіту три штуки, закупили ще 100 метрів основи, але для нас це фантастично багато, тому я ділюся нею з іншими перевіреними волонтерами. колись вони допомагали мені, тепер я можу допомогти їм. може, на форумі є такі люди, в кого є знайомі волонтери, які плетуть сітки й їм потрібна основа - пишіть в приват, поділюся й з ними)







Редактировалось: 1 раз (Последний: 23 июля 2017 в 18:56)
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
відправили на схід чергову сітку, дякую, Майє, за суттєву допомогу! й вам, Альоно й Таню, теж, приходьте, будь ласка, частіше! бо починаємо чергову, білу(((





як завжди, дякую тобі, Юрчику, за щомісячну допомогу в 1000 тис грн, завдяки їй ми змогли купити 23 кг основи та поділитися з усією Україною! бо з їжею та формою трохи налагодилося, а з сітками на передку й досі повний ноль(







також дякую Ані та Тані за 1000 та 400 грн відповідно. теж пішли на цю гарну справу.

якщо хтось захоче долучитися - приходьте, завжди раді.
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Модератор
Trinity-01
Сообщений: 4492
ТШ 8
338 дней назад
А ми з Майєю ще одну сіточку ще у лютому відправили. beee





Дякую тобі, моє сонечко, за постійну допомогу!

Й тепер дуже поспішаємо, хвилюємося, чи встигнемо доробити чергову, чи її вже потрібно буде фарбувати на весну...може, хтось ще забажає долучитися?.....

А тобі, Юрчику, дякую за постійну фінансову допомогу! Скоро знову будемо основу купувати, бо є ще що! devachka
Редактировалось: 1 раз (Последний: 8 марта 2018 в 18:25)
я допомагаю нашій Армії! а ти?
Перейти на форум:
Быстрый ответ
У вас нет прав, чтобы писать на форуме.
Найти на сайте: параметры поиска